با رزرو دوره مهارت آنلاین از 10 درصد تخفیف بگیرید

پروسه ضرر در بورس به چه شکل است؟ | ویدیو شماره 13

پروسه ضرر در بورس به چه شکل است؟

حتما تا به حال از سود کردن در بازار بورس و اینکه چه قدر می تواند برای شما درآمدزا و موفقیت آور باشد، بسیار شنیده اید. اجازه دهید کمی هم در مورد ضرر در بورس با شما صحبت کنیم.

همان طور که طی ویدیوهای گذشته، تاکنون متوجه شده اید در معامله گری بازار بورس دقیقا مثل زمانی که  اطلاع پیدا می کنیم قیمت می خواهد در آینده مثلا صعود کند و در این پروسه خرید انجام می دهیم، می توانیم متوجه شویم که قیمت در چه زمانی می خواهد عکس معامله ما حرکت کند.

وقتی که بدانیم چه زمانی قیمت می خواهد عکس معامله ما حرکت کند، کافیست واکنش صحیح را نسبت به موقعیت جاری انجام دهیم تا ضرر کمتری کنیم.

ضرر در بورس، قابل اندازه گیری و مدیریت است و استراتژی های خروج از معامله که در دوره تحلیل پرایس اکشن جبل عاملی یاد خواهید گرفت به شما همواره کمک خواهند کرد که سودتان بیشتر از ضرر باشد.

بیشتر معامله گران بازار بورس، تمام تمرکز خود را برای پیدا کردن بهترین موقعیت معاملاتی در بازار قرار می دهند و بعد از اینکه آن را شناسایی می کنند و وارد بازار می شوند، دیگر برای خروج از معامله هیچ پلن و استراتژی خاصی ندارند.

در صورتی که برای معامله گرهای حرفه ای و سازمانی، استراتژی خروج از معامله فوق العاده مهمتر از استراتژی ورود به معامله است.

منظور از استراتژی، قواعد و اصولی است که روی یک برگه نوشته شده است و شما با استفاده از آنها در بازار تصمیم می گیرید.

قواعدی که به شما کمک می کند همواره در تمامی شرایط بازار بهترین تصمیم را بگیرید تا کمترین ضرر ممکن را داشته باشید.

توضیحات بیشتر در مورد پروسه ضرر در بورس را از زبان احمدرضا جبل عاملی، مدرس و معامله گر بازار سرمایه بشنوید.

2 Comments
newest
oldest most voted
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات
azizollah khesali
7 ماه گذشته

لینک دانلود فعال نیست ، جای تاسف است

آموزش رایگان

پیشنهاد ویژه

با ثبت نام رایگان در آموزش رایگان پرایس اکشن به سبک جبل عاملی به تمام ویدیو های آموزشی دسترسی خواهید داشت. دسترسی به این آموزشها برای شما هیچ هزینه ای نخواهد داشت. بعد از ثبت نام برای استفاده های بعدی کافی است وارد پنل کاربری شوید.