chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

پس از لیست شدن دوج کوین در فهرست Coinbase، این رمز ارز روند صعودی به خود گرفت: چرا این رمزارز میم می تواند از همین جا به بالا پرتاب شود یا سقوط کرده و به سنگ برخورد کند

پس از لیست شدن دوج کوین در فهرست Coinbase، این رمز ارز روند صعودی به خود گرفت: چرا این رمزارز میم می تواند از همین جا به بالا پرتاب شود یا سقوط کرده و به سنگ برخورد کند

از زمان انتشار این گزارش، دوج کوین طی 24 ساعت گذشته بهترین عملکرد را در میان ده رمزارز برتر داشته است. دوج کوین پس از بازار نزولی هفته پیش، با موفقیت توانست اصلاح خود را تمام کند و سود هفتگی خود را به 10٪ و سود روزانه را تا 22٪ افزایش دهد. دوج کوین به لیست Coinbase Pro اضافه می شود و در پاسخ موج مثبتی از خود نشان می دهد.

دلیل پمپ قیمت این رمز ارز، راه اندازی اخیر دوج کوین در Coinbase Pro است. Coinbase پس از ماه ها لیست پردازی، سرانجام برنامه خود را برای اجرای اولین رمزارز در پلتفرم خود اعلام کرد.

Coinbase با هیجان زده کردن جامعه رمزارز، توییتر را ترک کرد و در وبلاگ خود بصورت رسمی این موضوع را اعلام کرد که در زیر بخشی از آن را می خوانید:

“از امروز سه شنبه 1 ژوئن، قبل از معامله، دوج کوین را به حساب Coinbase Pro خود منتقل کنید. پشتیبانی از دوج به طور کلی در حوزه های قضایی پشتیبانی شده Coinbase وجود خواهد داشت. “

انتظار می رود از ساعت 9 صبح پنجشنبه به وقت اقیانوس آرام در 3 ژوئن، فعالیت های معامله گری این رمز ارز آغاز شود، اما به شرط داشتن شرایط نقدینگی.

قبل از اینکه سفارش هایی مانند DOGE-USD، DOGE-BTC، DOGE-EUR، DOGE-GBP و DOGE-USDT را ثبت کنید، ابتدا باید مقدار عرضه کافی دوج در پلتفرم تأیید شود. این تاییدیه در سه مرحله انجام می شود: ” فقط ارسال، فقط محدود و معامله کامل”.

مهم است به خاطر داشته باشید که فعالیت های معامله گری با هر آنچه فعالیت ناسالم بازار در نظر گرفته می شود، ممنوع می شود. در صورت بروز این مورد و نقض قوانین معامله گری، Coinbase Pro قصد دارد اردر بوک یا دفتر ثبت سفارش را متوقف یا به حالت تعلیق درآورد.

ایلان ماسک پاسخ می دهد، اما سرمایه گذاران از اثر Coinbase هراس دارند

اگرچه دوج کوین هنوز در Coinbase.com و همچنین در سایر اپلیکیشن های موبایلی با پشتیبانی این پلتفرم در دسترس کاربران قرار نگرفته است، اما این شرکت اعلام کرد که بعد از اضافه شدن پشتیبانی، به مردم اطلاع داده می شود.

در پاسخ به اعلامیه Coinbase، ایلان ماسک که خود را پدر دوج نامیده، با اشاره به تصویری که قبلاً در مورد سبقت گرفتن دوج کوین از بازار مالی جهانی ارسال کرده بود، پاسخ داد.

پنجشنبه بیایید، انتظار داریم قیمت دوج کوین به ماه برسد. در حالی که ممکن است قیمت 1 دلار به همان سرعتی که پیش بینی می شود بدست نیاید، اما یک پمپ قیمت کوتاه مدت ممکن است دوج را به عنوان رمزارز با بهترین عملکرد هفتگی در جایگاه اول قرار دهد.

با این حال، اثر Coinbase، اصطلاحی است که برای توصیف الگوی دوره ای دارایی هایی استفاده می شود که پس از رونمایی در Coinbase در سراشیبی قرار می گیرند، و این احتمال وجود دارد که سرمایه گذاران می ترسند در هفته های آینده این صعود قیمت دوج جبران شود و به پایین افت کند.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =