chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

پس از ناپدید شدن وجوه از حساب کاربران Coinbase، آنها از بخش پشتیبانی مشتری عصبانی هستند

پس از ناپدید شدن وجوه از حساب کاربران Coinbase، آنها از بخش پشتیبانی مشتری عصبانی هستند | درآمد دلاری | پرایس اکشن | سنتیمنتال | جبل عاملی |بورس | فارکس | آموزش سنتیمنتال | آموزش پرایس اکشن | آموزش سنتیمنتال | آموزش فارکس | آموزش درآمد دلاری |

مشتریان Coinbase از عدم پشتیبانی مشتریان این شرکت 65 میلیارد دلاری، دوباره ناراحت شده اند.

به دنبال گزارش هک حساب کاربران و خالی کردن دارایی های حسابشان، Coinbase به دلیل خدمات دهی وحشتناک به مشتریان خود مورد انتقاد قرار گرفته است.

بر اساس تحقیقات روز سه شنبه توسط CNBC، هزاران مشتری در سراسر کشور از این شرکت شکایت کرده اند.

این منبع اظهار داشت که با تعداد زیادی از مشتریان Coinbase مصاحبه کرده است که ادعا می کردند هکرها حسابهای آنها را خالی کرده اند، اما این موضوع به دلیل عدم پاسخگویی صرافی به درخواستهای پشتیبانی تشدید شده است:

“مصاحبه با مشتریان Coinbase در سراسر کشور و بررسی هزاران شکایت، الگوی تسویه حساب ها را نشان می دهد. جایی که کاربران می بینند پول ناگهان از حساب آنها ناپدید می شود. و به دنبال آن خدمات ضعیف مشتریان از Coinbase که باعث می شود این کاربران احساس سردرگمی و عصبانیت کنند.”

یکی از مشتریان Coinbase، تانیا ویدوویچ، ادعا کرد که پس از دریافت چند هشدار امنیتی برای تغییر رمز عبور خود در ماه آوریل، تقریباً 168،000 دلار از دارایی های دیجیتالی خود را از دست داده است. ویدوویچ گفت، تلاش وی برای تماس تلفنی با Coinbase بی نتیجه بود.

یکی دیگر از مشتریان به این منبع گفت که پس از ورود به برنامه کوین بیس در ماه مارس. تقریباً 35000 دلار دارایی های مختلف رمزارز از حسابش ناپدید شده است. تیم پاسخگویی نظارتی Coinbase سرانجام با ارسال نامه ای به قربانی اعلام کرد که معاملات در بلاک چین غیرقابل برگشت هستند. و افزود که بیمه نامه Coinbase سرقت از حساب های شخصی را پوشش نمی دهد.

در ماه مارس، نیویورک تایمز مقاله ای در مورد مشتری های ناتوان Coinbase. نوشت که سرانجام پس از از دست دادن 100 هزار دلار رمزارز، از این شرکت شکایت کرد.

سایر کاربران Coinbase برای ابراز ناراحتی خود به رسانه های اجتماعی مراجعه کرده اند. به عنوان مثال، تحلیلگر مشهور Kaleo به 360،000 دنبال کننده خود گفت که این شرکت “مراقبت کاملاً شرم آور از مشتریان” را نشان داده است.

پدرم طی 3 ماه گذشته بدون هیچ گونه کمکی از بخش پشتیبان Coinbase  تلاش کرده به حساب Coinbase خود دسترسی پیدا کند.

ایمیل های بی شماری در این مورد به بخش پشتیبان زده شده و یا بدون پاسخ مانده اند یا جواب سربالا داده اند. و به این مشکل نپرداخته اند، یا کاملاً نادیده گرفته شده اند. پشتیبانی از مشتریان این صرافی کاملاً شرم آور است.

این توییت، که کمتر از یک روز پیش ارسال شد. جریانی از پاسخ های دیگر مشتریان Coinbase را که با خدمات پشتیبانی مشابه روبرو شده بودند یا هک شده بودند جلب کرد. کوین بیس در واقع به این شکایت پاسخ داد، اما یک نفر اشاره کرد که:

“شما فقط به افرادی که فالوورهای زیادی دارند پاسخ می دهید. و به آنها کمک می کنید تا شهرت شما از بین نرود! پس ما چه می شویم؟ 5 ماه بدون کمک! حساب قفل شده! »

کاربر دیگری در توییتر گفت: “من تقریباً 4 ماه است که نتوانستم وارد حساب خود شوم. وحشتناک است!”

در ماه آوریل، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل Coinbase تا حدی کنایه آمیز به CNBC گفت: “مردم دیگر نیازی به ترس از رمزارزها مانند روزهای اول ندارند.”

کاربران از سال 2016 بیش از 11000 شکایت علیه Coinbase. به کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده و دفتر حمایت مالی مصرف کنندگان ارسال کرده اند. و اکثر این شکایت ها مربوط به خدمات پشتیبانی به مشتریان است.

مشاهده اخبار ارز دیجیتال

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 2 =