پشتیبانی تخصصی

یکی از خدمات ارزشمند و فوق العاده مفید آکادمی معامله گری بورس بخش " هوش جمعی " وب سایت می باشد که می توانید از طریق این صفحه به صورت مادام المعر و کاملا رایگان با دیگر معامله گران در محیط کاملا حرفه ای در ارتباط باشید
چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

” پشتیبانی تخصصی ” یکی از خدمات اختصاصی دانش پذیران دوره های آموزش معامله گری بورس در آکادمی می باشد که شما عزیزان می توانید در آن توسط سامانه وبیناری با دیگر معامله گران آکادمی از طریق اینترنت به صورت تصویری، صوتی، متنی گفت و گو کنید.
در ادامه با ما باشید تا با این خدمت ارزشمند بیشتر آشنا شوید.

راهنمای استفاده از پشتیبانی تخصصی

در این ویدیو آموزشی مباحث زیر مطرح شده است :
 • منظور از پشتیبانی تخصصی چیست و به چه صورت انجام می شود؟
 • این شیوه پشتیبانی چه مزایای فوق العاده ای برای شما دارد؟
 • مباحثی و موضوعاتی که در هنگام پشتیبانی انجام می شود؟
 • ویدیوهای ضبط شده از پشتیبانی را چه طور می توانید دریافت کنید؟
 • نحوه ثبت و شرایط آن به چه صورت است؟
 • ربات مشاور هوشمند چیست؟
 • راهنمای استفاده از سامانه وبیناری
 • نحوه ارسال پیشنهادات و انتقادات

استفاده از پشتیبانی تخصصی مناسب چه کسانی است؟

به طور کلی به تمامی افرادی که واجد شرایط هستند و می توانند از این پشتیبانی تخصصی آکادمی استفاده کنند، پیشنهاد می شود که ابتدا ویدیو بالا را حتما ببیند و سپس از این سامانه به نفع خود استفاده کنند. اما اگر بخواهیم یک دسته بندی دقیق تر انجام دهیم می توان گفت:

افرادی که تازه با بازار بورس آشنا شده اند:

افرادی که تازه وارد دنیای معامله گری شده اند و تمایل دارند که به جای جستجو در اینترنت و صرف زمان برای این کار خیلی سریع وارد محیطی شوند که افراد حرفه ای تر از خودشان آنجا حضور دارند و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ سوالات خود برسند.

افرادی که فعال بازار بورس هستند:

افرادی که مدتهاست در این بازار فعالیت می کنند اما حالا به یکباره متوجه شدند که استراتژی معاملاتی که تا الان با آن معامله می کردند، کاملا منسوخ شده است و به تازگی روش معاملاتی خود را به آنچه که در دوره آموزش معامله گری آکادمی آموخته اند تغییر داده و حالا نیاز به استفاده از تجربیات کسانی که قبلا این دوره را گذرانده و در این بازار به موفقیت رسیده اند، را دارند.

گروه های معامله گری:

افرادی که احساس می کنند نیاز به معامله به صورت گروهی دارند، این مکان فوق العاده می تواند برایشان مفید باشد. آنها می توانند از طریق به اشتراک گذاری صفحه دستکتاپ و پلتفرم معاملاتی خودشان، به بررسی چارت مورد نظرشان بپردازند و نظر هم دیگر را در مورد موقعیت های معاملاتی بپرسند و وقتی معامله ای را انجام دهند که به یک نقطه نظر مشترک رسیده باشند. ( نحوه به اشتراک گذاری صفحه دستکتاپ را می توانید با مطالعه فایل راهنمایی که در انتهای همین متن برایتان قرار داده شده است، آموزش ببینید )

معامله گران با سابقه و حرفه ای:

افرادی که حرفه ای هستند و در واقع معامله گر حرفه ای آکادمی محسوب می شوند، اما حس می کنند که در هنگام ورود به معامله شک و تردید زیادی دارند و نیاز دارند که حداقل نظر یک نفر دیگر را هم که بتوانند به او اعتماد کنند بپرسند. این مکان برای این افراد می تواند مناسب باشد اما توجه داشته باشید که تصمیم گیرنده نهایی برای ورود به هر معامله ای در نهایت خود شما هستید و در صورت سود یا زیان شخص خاصی مسئول تصمیم شما نیست.

زمان های فعالیت پشتیبانی تخصصی

زمانی های فعالیت پشتیبانی تخصصی آکادمی

پشتیبانی تخصصی توسط تیم آکادمی همه روزه از شنبه تا پنج شنبه در ساعات مشخصی که صبح ها ساعت ۹  الی ۱۲/۳۰ و عصر ها از ساعت ۱۶/۳۰ الی ۱۹/۳۰ می باشد، باز خواهد شد.

نکته مهم: در مورد زمان بسته شدن این سامانه هیچ محدودیتی وجود ندارد و  مشترکین عزیز می توانند تا هر زمانی که تمایل داشتند، از آن استفاده کنند.

پیشنهادات آکادمی در خصوص فعالیت کاربردی و دریافت نتایج بهتر جهت فعالیت در این بخش چیست؟

یکی از بهترین استفاده هایی که شما عزیزان می توانید از این بخش کنید این است که با دوستان هم دوره ای خود ساعاتی را مشخص کنید و  در این سامانه حاظر شوید و برای خود جلسات هم اندیشی و تبادل اطلاعات برگزار کنید. موضوعاتی که می توانید در این جلسات بر روی آنها کار کنید، می تواند موارد زیر باشد:

 • بررسی بازار به صورت گروهی و استفاده از نظرات و تجربیات دیگر دوستانتان جهت انجام معامله با هدف افزایش کیفیت معاملاتتان
 • بررسی یک مقاله یا ویدیوی خاصی که به تازگی در آکادمی منتشر شده است.
 • بررسی فعالیت های آکادمی و آماده سازی پیشنهادات در خصوص بهتر شدن خدمات ما به شما و ارائه آن به کارشناسان آکادمی.
 • بحث و تبادل نظر در خصوص یک موقعیت معاملاتی خاص و بررسی علت ورود یا خروج از آن معامله.
 • استفاده از تجربیات تلخ و شیرینی افرادی که سابقه فعالیت بالاتری نسبت به دیگر اعضا دارند با هدف تکرار نکردن اشتباهات گذشته.
 • و ..
1

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل آموزش نحوه استفاده از سامانه وبیناری آکادمی
حجم فایل ها : 720 کیلیو بایت
میزان اهمیت : زیاد

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست