chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

پیشکسوت لگو و دیزنی به پلتفرم ارز دیجیتال Terra Virtua پیوست

اخبار داغ رمز ارز بیت کوین و دیگر ارز دیجیتال ها

پیر داد، با بیش از 20 سال سابقه در بازاریابی و توسعه ی برند برای شرکت های مختلف سرگرمی، به عنوان مدیر بازاریابی به ارز Terra Virtua پیوست.

پلتفرم قابل جمع آوری دیجیتال Terra Virtua، از پیشکسوت برندسازی بنام پیر داد، برای هدایت بخش بازاریابی خود استفاده کرد که این موضوع نمونه دیگری از انتقال یک مدیر عالی رتبه به یک شرکت بلاکچین را نشان می دهد.

Terra Virtua روز چهارشنبه اعلام کرد که Dadd به سمت مدیر بازاریابی استخدام شده است. Dadd بیش از 20 سال سابقه در زمینه بازاریابی و توسعه برند دارد و این موضوع وی را به عنوان کاندیدایی قدرتمند برای هدایت و مدیریت فعالیت های بازاریابی Terra Virtua معرفی کرده است.

پروفایل لینکدین این شخص نشان می دهد که او حداقل از ماه آوریل با این شرکت همکاری داشته است. قبل از قبول این سمت، او به مدت سه سال در راس مشاور خصوصی برند تجاری خود مشغول بوده است. وی همچنین دارای سابقه طولانی مدت شغلی در لگو، شرکت والت دیزنی و Auto Trader UK بوده است.

Dadd گفت که از پیوستن به Terra Virtua بسیار هیجان زده است و از چالش افزایش بازدید پروفایل برند این شرکت استقبال کرده است.

او گفت: “این تیم یک پلت فرم قوی با یک پیشنهاد منحصر به فرد ایجاد کرده است که واقعاً این تجارت را در بازار متمایز می کند.” “نقش من اکنون توسعه و رشد سرمایه آن است، ما با هم Terra Virtua را به یک برند در سطح جهانی تبدیل خواهیم کرد که جذابیت گسترده و بیشتری در بازار دارد. من نمی توانم برای شروع کار صبر کنم.”

گری بریسی، مدیرعامل Terra Virtua، گفت که Dadd “کوه تجربه ی” لازم برای وارد کردن بازار توکن غیر مثلی به جریان اصلی را به همراه دارد، وی افزود:

“ما می دانیم که حفظ صندوق های NFT در اذهان عمومی یک چالش سخت خواهد بود و تجربیات پیر در دیزنی و لگو برای هدایت ما در این مسیر بسیار مهم خواهد بود.”

Terra Virtua از زمان تأمین 5/2 میلیون دلار سرمایه گذاری خصوصی در ماه نوامبر گذشته، در حال توسعه بوده است. دور سرمایه گذاری که توسط وودستاک، NGC Ventures و AU21 Capital هدایت می شد، به این شرکت امکان ادامه توسعه اکوسیستم NFT موسوم به “بازار انبوه اش” را داد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 14 =