chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

پیش بینی عجیب مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری Morgan Creek Capital

پیش بینی عجیب مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری Morgan Creek Capital: بیت کوین می تواند تا پنج سال آینده به رکورد قیمتی 250 هزار دلار برسد

پیش بینی عجیب مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری Morgan Creek Capital: بیت کوین می تواند تا پنج سال آینده به رکورد قیمتی 250 هزار دلار برسد

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری Morgan Creek Capital Management پیش بینی کرد بیت کوین به زودی از نظر ارزش پول با طلا رقابت خواهد کرد.

موسس و مدیر عامل شرکت Morgan Creek Capital Management معتقد است که در چرخه بعدی، بیت کوین می تواند از نظر ارزش بازار و معامله گری به بیش از 200000 دلار برسد و با طلا رقابت کند.

مارک یوسکو بعد از حضور در برنامه خبری CNBC’s Trading Nation در تاریخ 9 مه، رشد سریع بیت کوین را با رشد شرکت های FAANG- مانند فیس بوک، اپل، آمازون، نت فلیکس و گوگل مقایسه کرد.

“این یک شبکه است و شبکه ها به صورت نمایی و تصاعدی رشد می کنند. این سریعترین شبکه در طول تاریخ، با ارزش یک تریلیون دلار است، و ممکن است بسته به دید شما، 15 تا 20 سال طول بکشد تا پشت سر شرکت های FAANG قرار گیرد”.

پیش بینی یوسکو از قیمت بیت کوین بر اساس تصور وی مبنی بر این موضوع است که بیت کوین با “ارزش پولی” طلا رقابت می کند – مفهومی برگرفته از استاندارد طلا که در آن ارزش ارز یا فیات یک کشور دارای ارتباط مستقیم با طلا است. وی اظهار داشت: “اگر ارزش پولی طلا 4 تریلیون دلار باشد، پس ارزش طلای دیجیتال باید به این مبلغ برسد.”

با توجه به تغییر قیمت بیت کوین در حدود 59،000 دلار و ارزش بازار آن در حدود 1.1 تریلیون دلار در زمان نوشتن این متن، پیش بینی یوسکو نشان می دهد که بیت کوین می تواند در آینده حداقل 235،000 دلار معامله شود.

این مدیر سرمایه گذاری پیش بینی کرد که بیت کوین به پروتکل لایه اصلی برای اینترنت رمز ارزها تبدیل خواهد شد و بیت کوین را به پروتکل کنترل انتقال/پروتکل اینترنت یا TCP / IP (Transmission Control Protocol/Internet Protocol) تشبیه کرد- پروتکل استانداردی که به کامپیوترها اجازه ی اتصال و اشتراک گذاری داده ها از طریق اینترنت را می دهد.

هنگامی که در مورد پروتکل های دیگر یا دارایی های رمزنگاری شده مانند اتریوم، لایت کوین و دوج کوین از او سوال پرسیده شد که در طی چند روز گذشته همه به بالاترین حد خود رسیده اند – وی بیان کرد که امکان افزایش بیشتر این رمز ارزها وجود دارد. با این حال، یوسکو که طرفدار ارز دوج نیست، افزود:

“هزاران کوین و دوج از نوع واقعاً بی فایده و بی مصرف وجود دارد، آنها فقط رمز ارز و توکن های کاربردی هستند که هیچ ارزش اساسی یا کاربردی ندارند و در نهایت ناپدید شده و از بین خواهند رفت.”

در زمان نوشتن این متن خبری، بیت کوین 1.7٪ بالاتر از قیمت روز 59200 دلار معامله می شود، اتریوم در بالاترین سطح خود یعنی 4،000 دلار معامله می شود، اما دوج پس از اشاره ایلان ماسک به آن در برنامه زنده Saturday Night Live به بالاترین رکورد جدید خود سقوط کرده است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =