چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، می گوید که ایلان ماسک باید رمزارز کاردانو را بعنوان روش پرداخت در تسلا بپذیرد

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، می گوید که ایلان ماسک باید رمزارز کاردانو را بعنوان روش پرداخت در تسلا بپذیرد

چارلز هوسکینسون معتقد است که کاردانو برتر از بیت کوین است و تسلا باید آن را به جای بیت کوین به عنوان روش پرداخت در نظر بگیرد.

چارلز هوسکینسون – بنیانگذار کاردانو اظهار داشت که رمزارز اصیل کاردانو یکی از سبزترین دارایی های دیجیتال و دوستدار محیط زیست است. وی همچنین بیان کرد که تسلا اگر واقعاً به پایداری محیط زیست اهمیت می دهد، باید این رمزارز را بعنوان روش پرداخت انتخاب کند.

تسلا باید به دنبال کاردانو (ADA) برود

چارلز هوسکینسون در مصاحبه اخیر خود با لکس فریدمن، بر مزایای استفاده از پلت فرم بلاکچین اثبات سهام کاردانو اشاره کرد. وی خاطرنشان کرد: سیستم PoS از نظر مصرف انرژی در مقایسه با رقبای خود بسیار بهتر است. علاوه بر این، وی گفت که کاردانو و دارایی دیجیتال بومی آن باید اولین انتخاب برای شرکت تسلا، غول خودروهای برقی ایلان ماسک باشد:

“اگر شرکت تسلا واقعاً به انرژی جایگزین، پایدار، كاهش كربن و بی اثر كردن كربن اهمیت می دهد، پس ایلان ماسک نمی تواند سیستمی را بعنوان روش پرداخت قبول کند كه هیچ سازوكار داخلی برای محدود كردن مصرف انرژی در آن وجود ندارد.”

هوسکینسون به عنوان یک شرکت انرژی جایگزین اظهار داشت که تسلا باید بر سبزترین رمزارزها مانند کاردانو و نه بیت کوین تمرکز کند که مصرف انرژی زیادی دارد. به گفته بنیانگذار کاردانو، غیر از آسیب زیست محیطی که بیت کوین باعث آن می شود، این دارایی دیجیتال فاقد بسیاری از ویژگی های دیگر است:

“بیت کوین نسبت به همه رمزارزها،کمترین برنامه ریزی را دارد و اگر می خواهید کارهای جالب، جذاب و منحصر به فرد انجام دهید، هیچ راهی واقعی برای انجام این کار وجود ندارد.”

با این حال، هوسکینسون اشاره کرد که تمام پروژه های رمزارز، یک آزمایش هستند و ریسک های پنهانی دارند. کاردانو اخیراً موفقیت چشمگیری کسب کرده است، اما 100٪ مطمئن نیست که در آینده اهداف خود را برآورده کند.

کاردانو از اتریوم بهتر است

این اولین بار نیست که چارلز هوسکینسون، کاردانو را از رقبای خود بالاتر می برد. در اواخر ماه می، او شبکه اتریوم را با ارزیابی بهتر و تشریح کمبود ویژگی های حیاتی، مورد انتقاد قرار داد. پس از آن، او با سه دلیل نشان داد که چرا پروژه بلاکچین کاردانو بهتر است.

دلیل اول این است که کاردانو می تواند با فرا داده ها و همچنین با تنظیم خودکار کار کند. به نظر وی، اتریوم فقط می تواند قراردادهای هوشمند را پردازش کند در حالی که رقیب آن کاردانو می تواند با حاکمیت و انطباق آن را انجام دهد.

دوم اینکه، اتریوم هرگز با دولت های محلی کشورهای در حال توسعه برای منافع شهروندان خود همکاری نکرده است، در حالی که کاردانو این کار را در اتیوپی، تانزانیا و جورجیا انجام داده است.

دلیل سوم طبق نظر هوسکینسون این است که اتریوم ساختاری کاملاً سردرگم کننده دارد و نسخه آینده ETH 2.0 منجر به نابودی کل شبکه خواهد شد:

“اول از همه اتریوم در حال نابودی خود است. آنها Ethereum 2.0 را جایگزین Ethereum می کنند. در پایان، نسخه دوم باعث نابودی نسخه اول می شود. “

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉