chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

چانگ پنگ ژائو می گوید” صرافی Binance US در حال بررسی مسیر عرضه اولیه سهام است”

چانگ پنگ ژائو می گوید" صرافی Binance US  در حال بررسی مسیر عرضه اولیه سهام است"

چانگ پنگ ژائو می گوید” صرافی Binance US در حال بررسی مسیر عرضه اولیه سهام است”:

چانگ پنگ ژائو گفت که صرافی بایننس قرار است در آینده با ذهنیت تغییر جهت از یک استارت آپ فناوری به یک سرویس مالی، با مقررات سنگینی روبرو شود.

صرافی Binance US، یک صرافی آمریکائی است که جدا از صرافی بایننس فعالیت می کند. علی رغم سرکوب نظارتی مداوم صرافی بایننس، صرافی Binance US به دنبال عرضه اولیه است.

چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار و مدیر عامل صرافی جهانی بایننس، در اجلاس مجازی بلاکچین REDeFiNE Tomorrow 2021. در مورد مسائل نظارتی مداوم و برنامه های آینده خود صحبت کرد.

این مدیر عامل ابراز اطمینان کرد که صرافی بایننس قرار است در آینده با مقررات سنگینی روبرو شود. و خاطرنشان کرد که این شرکت “به فکر تغییر جهت از راه اندازی یک فناوری به سوی راه اندازی یک سرویس مالی است. ژائو بار دیگر تأکید کرد که صرافی بایننس تلاش می کند تا خود را بیشتر با قوانین نظارتی تطبیق دهد. و در این راستا، ناظران سابق را استخدام کرده است.

ژائو اذعان کرد که تلاش های این شرکت برای همکاری با نهادهای نظارتی، “به طور محکم مورد توجه این شرکت” نبوده. و به نیاز فوری برای محلی سازی انطباق با مقررات اشاره کرد.

ژائو اعلام کرد، علی رغم اینکه تاکنون موفقیت ناچیزی در برقراری ارتباط با تنظیم کنندگان مقررات جهانی داشته است، صرافی بایننس مانع از این نمی شود که Binance US روزی عرضه شود زیرا این صرافی به دنبال راه هایی برای ارائه ی یک عرضه اولیه (IPO)  است. وی بیان کرد:

“Binance US در حال بررسی مسیر عرضه اولیه یا IPO است. بیشتر نهادهای نظارتی با یک الگوی خاص آشنا هستند، یا دفتر مرکزی یا ساختار شرکتی دارند. اما ما این ساختارها را تنظیم می کنیم تا وقوع عرضه اولیه را آسان تر کنیم. “

Binance US که در سال 2019 راه اندازی شد، یک نهاد جداگانه از بایننس را اداره می کند. از فناوری مجوزدار استفاده می کند و از برند این صرافی جهانی، پشتیبانی و حمایت دریافت می کند. برایان بروکس، ناظر سابق دفتر نظارت بر ارز ایالات متحده، در اوایل سال جاری مدیر عامل Binance US شد. تا به این صرافی کمک کند با Coinbase رقابت کند و در سراسر ایالات متحده گسترش یابد.

صرافی بایننس اخیراً تحت نظارت دقیق تنظیم کننده های قانون جهانی از جمله ایالات متحده قرار گرفته است. همانطور که قبلاً گزارش شده بود. وزارت دادگستری ایالت و خدمات درآمد داخلی در حال تحقیق درباره اتهام فعالیت معاملاتی غیرقانونی بایننس با مشارکت کاربران در ایالات متحده بوده اند. در ماه مارس، گزارش شد که بایننس موضوع تحقیق کمیسیون معاملات کالاهای آتی ایالات متحده در مورد معاملات ادعا شده توسط مشتریان آمریکایی شد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + شانزده =