چارتیکال | فوت پرینت | پرایس اکشن

چرا نباید در حساب دمو، معامله کنید؟

چرا هرگز نباید در حساب دمو معامله انجام دهید؟ | آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی

چرا نباید در حساب دمو، معامله کنید؟ 

مهمترین سوالی که معامله گران در پروسه آموزش می پرسند این است که من برای شروع باید از کدام نوع حساب استفاده کنم؟ 
یا سوالی که در مرحله بعدی می پرسند این است که اگر بخواهیم از حساب دمو استفاده کنیم تا چه تعداد معامله یا تا چه زمانی و یا تا چند درصد کسب سود،  باید این کار را انجام دهیم؟

ابتدا لازمه که بدانید تفاوت ت این حساب ها در چیست؟

حساب دمو به حسابی گفته می شود که در آن از پول غیر واقعی استفاده می شود و با معامله کردن در آن هیچ سود و یا هیچ ضرری نمی کنید ولی حساب ریل در واقع با پول واقعی شارژ می شود و قابل سود و یا ضرر کردن است.

لازم به ذکر است که این دو نوع حساب کاملا با هم از نظر نوسانات قیمتی و شرایط تغییرات قیمت یکسان هستند فقط تفاوت در نوع پولی هست که در حساب دمو و ریل از آن استفاده می شود.

برای عزیزانی که در بورس داخل کار می کنند وب سایتی هست به نام ” تالار مجازی بورس ایران ” که هر کسی می تواند به راحتی با عضویت یافتن در آن به صورت دمو شروع به معامله کند و برای عزیرانی که در بورس بین الملل فعالیت می کنند دسترسی به حساب دمو از طریق کارگزاری ها امکان پذیر است.

اما مهمترین مسئله این است که استفاده کردن از حساب های دمو یا مجازی باید به چه نحو انجام شود یا با چه هدفی استفاده شود؟ یعنی اگر با هدف یادگیری کار با پلتفرم معاملاتی باشد مشکلی ندارد.

پیشنهاد می شود حتما ویدیو زیر را که به صورت رایگان است دانلود کنید و پاسخ سوال را از زبان احمدرضا جبل عاملی به صورت مستقیم بشنوید.

( این ویدیو فوق العاده مهم است)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =