چرا پرایس اکشن جبل عاملی در عین سادگی ، معامله گر را به بیشترین میزان سوددهی میرساند؟

چرا پرایس اکشن جبل عاملی در عین سادگی ، معامله گر را به بیشترین میزان سوددهی میرساند؟

چرا پرایس اکشن جبل عاملی؟ بی شک نیاز همه معامله گران برای رسیدن به سود مستمر و پایدار ، داشتن علم و تخصص در یک استراتژی مطمئن و کاربردی است. که بتواند تضمین کننده موفقیت در معاملات و رسیدن به بیشترین میزان سوددهی باشد.

در این مقاله قصد داریم پرایس اکشن به سبک آقای جبل عاملی را معرفی کنیم که در عین سادگی شما را در کوتاه ترین زمان به بالاترین بازدهی میرساند.

آموزش معامله گری پرایس اکشن جبل عاملی به زبان ساده


پرایس اکشن جبل عاملی چیست؟


معامله گری پرایس اکشن علم رفتارشناسی معامله گرهای موثر در بازار است. که آقای احمدرضا جبل عاملی این علم را به شیوه ای نوین ، مختص به خود پایه ریزی کردند.

این استراتژی بر پایه اقتصاد رفتاری و مالی رفتاری است

اقتصاد رفتاری علم بررسی اقدامات موثر معامله گران روی قیمت است. در واقع اقدامات موثر معامله گرانی را بررسی میکند که مستقیما روی قیمت اثرگذارند.

 به راحتی تشخیص می دهید چه اقداماتی از معامله گران باعث صعود یا نزول قیمت میشود .در حالیکه از هیچ ابزار و الگویی استفاده نکرده اید.

مالی رفتاری علم بررسی رفتارهای معامله گران در ارتباط با مسائل مالی است که به کمک آن به رفتارهای موثری که بر حرکات قیمت تاثیرگذارند پی میبرید.

پیش بینی آینده قیمت

 همراه شدن با معامله گرهای بزرگ، آرزوی بسیاری از معامله گران است ، این یک مهارت است که با پرایس اکشن جبل عاملی به راحتی قابل دستیابی است . شما برای موفق شدن در معامله گری به سطح بالایی از قدرت و دقت و مهارت نیاز دارید .

در ادامه به مواردی اشاره می شود که نشان دهنده نقاط قوت و برتری پرایس اکشن جبل عاملی در مقایسه با روش های دیگر است. با ما همراه باشید تا علت سادگی و برتری این استراتژی را بدانید.

اما چرا پرایس اکشن جبل عاملی؟


معامله گر نیمه خودآگاه


در پرایس اکشن جبل عاملی ، شما بعد از گذراندن دوره آموزشی و کسب مهارت به سطحی می رسید که معامله در ضمیر نیمه خودآگاه تان انجام میشود . و تمامی اقدامات  برای شناسایی موقعیت های معاملاتی سود ده را در کمتر از 10 ثانیه انجام خواهید داد.


شناسایی رد پای پول های بزرگ


معامله گر برای اینکه بتواند جلوی معاملات اشتباه خود را بگیرد، باید زمانی که به نمودار قیمت نگاه میکند به راحتی متوجه شود که آیا پول به اندازه کافی در آن  بازار جریان دارد یا نه ؟

مهارت شناسایی رد پای پول های بزرگ یعنی تشخیص :

حضور یا عدم حضور معامله گرهای بزرگ در بازار انتخابی

میزان قدرت و نقدینگی

    پایداری حضور معامله گران در بازار انتخابی


شناسایی بهترین موقعیت های معاملاتی


گام اول تشخیص وزن جریان سفارشات به نفع روند صعودی ، نزولی و یا هیچکدام

گام دوم شناسایی ستاپ معاملاتی ( ستاپ یعنی بهانه ورود معامله گر به بازار)

گام سوم مدیریت معامله و خروج دربهترین زمان 


بررسی و تحلیل هر بازاری در کمتر از 10 ثانیه


در این روش شما یک چک لیست معاملاتی دریافت میکنید که شامل اقداماتی است که لازم است برای هر معامله از زمان ورود تا زمان خروج انجام دهید. این تکنیک به قدری برای ذهن شما منطقی است که بعد از درک آن، تمامی اقدامات گفته شده در چک لیست معاملاتی را به صورت ناخودآگاه در کمتر از 20 ثانیه انجام می دهید.


سخن پایانی


در این مقاله شما را با مواردی از مزیت های فوق العاده اثرگذار پرایس اکشن به سبک احمدرضا جبل عاملی آشنا کردیم که لازمه فعالیت صحیح با هدف رسیدن به بالاترین میزان سوددهی در بازارهای مالی می باشد. با توجه به گرایش اکثریت به سمت سرمایه گذاری در بازارهای مالی بسیار واضح و شفاف است که افرادی میتوانند در این مسیر به موفقیت پایدار دست یابند که تخصص و مهارت لازم در این زمینه را کسب کرده باشند و همیشه یک گام جلوتر باشند. در مقالات بعدی ابعاد دیگری از این استراتژی بی نظیر را معرفی خواهیم کرد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 5 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉