چرا BTCChina بعنوان قدیمی ترین صرافی رمزارز در چین، معاملات بیت کوین خود را تعطیل کرده است

چرا BTCChina بعنوان  قدیمی ترین صرافی رمزارز در چین، معاملات بیت کوین خود را تعطیل کرده است|چارتیکال|آموزش پرایس اکشن|فوت پرینت|سنتیمنتال|فارکس|ارزدیجیتال
چرا BTCChina بعنوان قدیمی ترین صرافی رمزارز در چین، معاملات بیت کوین خود را تعطیل کرده است

گزارش شده است که صرافی BTCChina، بعنوان یکی از قدیمی ترین صرافی های رمزارز چین، در پاسخ به ممنوعیت های اخیر دولت در صنعت رمزارز، برای همیشه از معاملات بیت کوین خارج شده است.

BTCChina افزونه معامله گری بیت کوین را به دلیل اقدامات ضد رمزارز دولت، جمع می کند

بر اساس گزارشی از South China Morning Post در روز پنجشنبه. صرافی BTCChina معاملات بیت کوین را به طور کامل کنار گذاشته است. این صرافی که در سال 2011 توسط یانگ لینکه و هوانگ شیائویو ایجاد شد. گفت که قصد دارد بخاطر سیاست ضد رمزارز دولت چین، از دنیای رمزارز خداحافظی کند.

همانطور که به خوبی می دانید، چین در سال 2021 ممنوعیت هایی را برای رمزارها اعمال کرد. سرکوبی رمزارزها در ماه می در این کشور آغاز شد. از آن زمان دولت های محلی، به دنبال دستورالعمل های صادر شده توسط پکن برای سرکوب سخت تر استخراج و معامله گری بیت کوین. ممنوعیت هایی را در تمام استان های اصلی استخراج بیت کوین اعمال کردند.

BTCChina بیش از یک سال قبل، سهام خود را در صرافی بیت کوین مستقر در سنگاپور ZG.com به بنیادی ناشناس در دبی فروخت. ZG.com یک صرافی بیت کوین کاملاً مستقل است. که برای معامله گری در ایالات متحده، سیشل، استونی و سنگاپور ثبت شده است.

BTCChina، صرافی رمزارز خود را به یک صندوق سرمایه گذاری بلاکچین مستقر در هنگ کنگ فروخت اما به عنوان سرمایه گذار در چین در صرافی BTCChina به فعالیت خود ادامه داد. تعطیلی این صرافی، نشان دهده ی آخرین فعالیت معامله گری رمزارزها در این صرافی BTCChina است.

لازم به ذکر است که، این اولین بار نیست که صرافی BTCChina با ممنوعیت های اعمال شده توسط دولت در معاملات رمزارز روبرو می شود. این شرکت مجبور شد فعالیت های معاملاتی خود را در سال 2017 متوقف کند. مثلا هفته گذشته، BTCChina اظهار داشت که آخرین فشار رمزارز توسط چین تاثیری بر معامله گری آن نخواهد داشت. زیرا این صرافی، معامله مشتقات رمزارز و نه رمزارزها را ارائه می دهد.

با این حال، به نظر می رسد که BTCChina بالاخره تحت فشار سرخم کرده است. این شرکت اکنون بر استفاده از بلاکچین تمرکز خواهد کرد که به معامله منجر نمی شود.

در کوتاه مدت، برخورد با مزارع استخراج بیت کوین، نرخ هش شبکه بیت کوین را تحت فشار قرار داده است. زیرا اکثر استخراج کنندگان مجبور به نقل مکان به سایر حوزه های مجاز قضایی شده اند. علاوه بر این، برخی از این استخراج کنندگان در حال حاضر بیت کوین می فروشند تا بتوانند هزینه های جابجایی را تأمین کنند. و با این امر، متعاقباً بر فشار فروش در بازار رمزارز اضافه می شود.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 7 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉