کاخ سفید، حمایت از تغییرات جزئی در پیشنهاد مالیات بر رمزارز را تأیید کرد

کاخ سفید، حمایت از تغییرات جزئی در پیشنهاد مالیات بر رمزارز را تأیید کرد|رمزارز | سنتیمنتال | چارتیکال | پرایس اکشن | ولیوم تریدینگ | ارز دیجیتال | آموزش سنتیمنتال |

کاخ سفید، حمایت از تغییرات جزئی در پیشنهاد مالیات بر رمزارز را تأیید کرد:

جامعه ی رمزارز علیه اصلاح طرح زیرساختی ایالات متحده اعتراض کردند. اصلاحاتی که الزامات دقیق گزارش دهی برای توسعه دهندگان و اعتبارسنجان را همزمان با معافیت ماینرها از مالیات حفظ می کند.

کاخ سفید در بیانیه ای در اواخر روز پنجشنبه به طور رسمی از اصلاحیه آخرین لحظه معامله زیرساخت ها حمایت کرد. “تا اقدام برای کاهش فرار مالیاتی در بازار رمزارز را شفاف کند”.

اندرو بیتس، معاون سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید در بیانیه ای گفت:. “دولت معتقد است که این مقررات، انطباق مالیاتی را در این حوزه نوظهور مالی تقویت می کند. و تضمین می کند که مالیات دهندگان در آنچه مالک هستند طبق قانون در مالیات سهم دارند”. او ادامه داد:

“ما از وایدن برای فشار به مجلس سنا برای رسیدگی به این مسئله سپاسگزاریم. با این حال ما معتقدیم که اصلاحیه جایگزین که توسط سناتور وارنر، پورتمن و سینما ارائه شده است. تعادل مناسبی را ایجاد می کند و گامی مهم در ارتقاء رعایت مالیات بر می دارد.”

جامعه رمزارز با اصلاح مفاد رمزارز طرح زیرساختی کاخ سفید. که به دنبال جمع آوری 28 میلیارد دلار برای تأمین بودجه زیرساخت ها از طریق افزایش مالیات بر معاملات رمزارز و اعمال الزامات گزارش دهی جدید برای “کارگزاران رمزارز” است، مخالفت می کند.

روز جمعه، سناتور مارک وارنر و راب پورتمن در آخرین لحظه «اصلاح» قرارداد زیرساخت را پیشنهاد دادند. تا اثبات استخراج و فروشندگان کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری از این لایحه مستثنی شوند. با این حال، عبارت اصلاحیه نشان می دهد توسعه دهندگان رمزارز و اعتبارسنجان اثبات سهام همچنان مشمول گزارش دهی گسترده و مالیات خواهند بود که برخی آنها را “غیرقابل اجرا” توصیف کرده اند.

ساعاتی بعد، روزنامه نگار اقتصادی واشنگتن پست جف استاین در توئیتی نوشت که کاخ سفید به طور رسمی از اصلاحیه آنها حمایت می کند.

کاخ سفید به طور رسمی از اصلاحیه رمزارز پیشنهادی توسط سناتور Warner-Portman-Sinema حمایت می کند. که به طور ضمنی علیه طرح Toomey-Wyden-Lummis است

اگر درست باشد، این بدان معناست که کاخ سفید از اصلاحیه رقیب پیشنهاد شده توسط سناتور سینتیا لومیس، پت تومی و ران وایدن حمایت نمی کند. که لیست گسترده تری از معافیت ها از جمله برای هر نهادی که ” معاملات دفتر کل توزیع شده را معتبر می کند”. موسسات “توسعه دهنده دارایی های دیجیتال” یا پروتکل های مربوط به آنها ” و همچنین ماینرها را ارائه می دهد.

تومی در توئیتر خود نوشت: “با روشن شدن تعریف کارگزار، اصلاحیه ما اطمینان می دهد. که واسطه های غیرمالی مانند ماینرها، اعتبارسنجان شبکه و سایر ارائه دهندگان خدمات. مشمول الزامات گزارش دهی مشخص شده در بسته زیرساختی دو حزبی نیستند.”

جری بریتو، مدیر اجرایی مرکز کوین سنتر، اصلاحات بسیار محدودتر وارنر و پورتمن را “فاجعه بار” خواند. و کنگره را متهم به “انتخاب برندگان و بازندگان” کرد.

جری بریتیو: “اگر این اصلاحات تصویب شود کنگره آمریکا برنده و بازنده را انتخاب می کند.”

این اصلاحیه حداقلی، با انتقادات گسترده ای از سوی جامعه ارزهای دیجیتال روبرو شده است. و بسیاری از افراد تأکید کرده اند که شبکه های اثبات سهام و توسعه دهندگان نرم افزار تحت قوانین جدید قرار خواهند گرفت.

طوماری که از شهروندان درخواست می کند تا در برابر این اصلاحیه اعتراض کنند. قبلاً در FightForTheFuture.org به صورت لایو منتشر شده است. و یک پیج قانونی، “گسترش چشمگیر نظارت مالی” و آسیب به این نوآوری را مورد انتقاد قرار داده است.

روز دوشنبه، بنیاد مرزهای الکترونیکی (EFF)  مقاله ای را منتشر کرد که در آن اصلاحیه را به این دلیل مورد انتقاد قرار داد که توسعه دهندگانی را شامل می شود که دارایی های دیجیتال را به نمایندگی از کاربران در محدوده آن کنترل نمی کنند.

به طور خاص، EFF کلماتی که در این اصلاحیه آمده است را مورد هدف قرار داد که “کارگزار” رمزرز را به عنوان هر فردی تعریف می کند که “مسئول و ارائه دهنده ی منظم هرگونه خدمات موثر در انتقال دارایی های دیجیتالی است”، و مدعی شده است که “تقریباً هر نهادی در اکوسیستم رمزارز [می تواند] طبق تعریف جدید، “کارگزار” محسوب می شود. EFF افزود:

“دستور جمع آوری نام ها، آدرس ها و معاملات مشتریان به این معنی است که تقریباً هر شرکتی که حتی به طور ملموس با رمزارز ارتباط دارد. ناگهان مجبور می شود تا به کاربران خود نظارت کند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 20 =