هشتگ های داغ:

در معاملات Long از Sell to Cover ها بخریم یا از Short ها؟

یکی از سوالات خیلی مهم برای معامله گران سنتیمنتال این است که وقتی می خواهیم وارد معامله Long شویم، باید از کسانی خرید کنیم که در حال انجام معامله Sell to Cover هستند یا کسانی که در حال انجام معامله Short ؟

و همین طور زمانی که میخواهیم وارد معامله Short شویم، باید با کسانی معامله کنیم که همین حالا دارند Buy to cover انجام می دهند یا کسانی که در حال معامله Long هستند

در دوره تحلیل سنتیمنتال کاملا به این موضوع پرداخت شده که معاملات Short و Long در بازار چطور تسویه می شوند و هر کدام از اینها چه نوع جریان سفارشاتی را ایجاد می کنند اما پاسخ این سوال به شما دید خیلی بالاتری از درک انواع دستورات معاملاتی و تاثیر آنها در بازار خواهد داد.

همانطور که مطلع هستید هر هفته جلساتی استاد جبل عاملی در پشتیبانی تخصصی حضور می یابند که دانش پذیران دوره تحلیل سنتیمنتال می توانند تمامی ابهامات و سوالات خود را از ایشان به صورت مستقیم سوال کنند.

این جلسات که با نام کوچینگ تخصصی در کانون بورس جبل عاملی معرفی گردیده است هر هفته در روزهای یک شنبه و سه شنبه در ساعت 16 الی 17:15برگزار می گردد. البته گاهی اوقات امکان دارد که روز و ساعت این جلسات به خاطر ارائه بهتر یک موضوع آموزشی در بازار زنده تغییر کند که از قبل به شرکت کنندگان اعلام خواهد شد.

هر جلسه شامل 2 بخش است که در بخش اول استاد جبل عاملی به آموزش تکمیلی مبحثی که در جلسات قبلی توسط دانش پذیران انتخاب شده است، می پردازند و در ادامه جلسه که بخش دوم را شامل می شود پاسخ سوالات معامله گران عزیز حاضر در جلسه داده می شود.

معامله گر گرامی، اگر شما در دوره تحلیل سنتیمنتال شرکت کرده اید می توانید جهت دریافت لایسنس مشاهده ویدیوهای نسخه کامل تمامی جلسات کوچینگ استاد جبل عاملی از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات