کوچینگ تخصصی دوره

کوچینگ تخصصی آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی
چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه
 کوچینگ تخصصی دوره تحلیل سنتیمنتال  چیست؟ کوچینگ تخصصی دوره تحلیل سنتیمنتال یکی از بهترین و حیاتی ترین خدماتی است که آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی در حال حاظر به دانش پذیران دوره معامله گری خود ارائه می دهد. کوچینگ در آکادمی به معنای یک رابطه حمایتی  است که در…

 کوچینگ تخصصی دوره تحلیل سنتیمنتال  چیست؟

کوچینگ تخصصی دوره تحلیل سنتیمنتال یکی از بهترین و حیاتی ترین خدماتی است که آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی در حال حاظر به دانش پذیران دوره معامله گری خود ارائه می دهد.

کوچینگ در آکادمی به معنای یک رابطه حمایتی  است که در آن شخص کوچ به دیگر افراد کمک می کند تا با استفاده از آنچه که در دوره آموزشی خود یاد گرفته اند بتوانند به سمت اهداف خود حرکت کنند و به آنها دست یابند.

کوچینگ تخصصی آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی

 

هدف از برگزاری کوچینگ این است که پشتیبانی همه جانبی از افراد شرکت کننده در دوره تا زمانی که تمایل داشته باشند انجام شود.این کوچینگ که به صورت ۴ ورکشاپ در هفته برگزار می شود، تمامی نیازهای دانش پذیران را بعد از گذراندن دوره آموزشی به صورت کامل فراهم میکند.

معرفی ورکشاپ های کوچینگ تخصصی دوره تحلیل سنتیمنتال

در ادامه به معرفی و هدف برگزاری هر یک از ورکشاپ ها پرداخته می شود. همچنین برای هر کدام یک ویدیو نمونه برای شما عزیزان قرار داده شده است تا بتوانید به صورت ملموس تر نحوه پشتیبانی را درک کنید.

ورکشاپ بررسی موقعیت های معاملاتی بازار داخلی و خارجی | یک شنبه ها

ورکشاپ ” بررسی موقعیت های معاملاتی بازار داخلی و خارجی ” که هر هفته یک شنبه ها برگزار می شود

در این ورکشاپ احمدرضا جبل عاملی که معامله گر و مدرس دوره تحلیل سنتیمنتال می باشند بازار داخلی و خارجی را با استفاده از همان مطالبی که در دوره به دانش پذیران آموزش دادند، بررسی نموده و بهترین موقعیت های معاملاتی را جهت انجام معامله گلچین می کنند.

هدف از برگزاری این ورکشاپ این است که دانش پذیران به صورت عملی ببیند که چه طور باید از آنچه که در دوره یاد گرفتند استفاده کنند جهت تشخیص بهترین موقعیت های معاملاتی بازار و در مرحله بعدی سادگی، قدرت، سرعت و انعطاف پذیری روشی که آموخته اند را حس کنند.

نمونه ورکشاپ بررسی موقعیت های معاملاتی بازار داخلی و خارجی

ورکشاپ پرسش و پاسخ و رفع اشکال | دوشنبه ها

ورکشاپ  ” پرسش و پاسخ و رفع اشکال ” که هر هفته دوشنبه ها برگزار می شود.

در این ورکشاپ مدرس دوره به سوالاتی و ابهامات تمامی دانش پذیرانی که در ورکشاپ شرکت کرده اند به طور کامل پاسخ می دهند.

هدف از برگزاری این ورکشاپ این است که اگر بعد از دوره هر گونه ابهام یا سوالی در هر زمینه ای برای معامله گر به وجود آمد به راحتی و در کوتاه ترین زمان بتواند به صورت مستقیم از مدرس سوال کند تا رفع ابهام شود.

نمونه ورکشاپ پرسش و پاسخ و رفع اشکال

ورکشاپ بررسی معاملات دانش پذیران | سه شنبه ها

ورکشاپ ” بررسی معاملات دانش پذیران ” که هر هفته سه شنبه های برگزار می شود.

در این ورکشاپ مدرس دوره به بررسی معاملات کسانی که تمایل دارند معاملات آنها توسط استاد مشکل یابی و یا رفع ابهام گردد، می پردازند.

نکته مهم در این ورکشاپ این است که تنها کسانی می توانند معاملات خود را جهت ارزیابی به استاد ارائه دهند که با پول واقعی گرفته شده باشد و هدف از این کار و برگزاری این ورکشاپ این است که در قدم اول ترس معامله گر از بازار واقعی رفع شود و در قدم بعدی با استفاده از راهنمایی های که مدرس به معامله گر بعد از ارزیابی معاملاتشان انجام میدهند، در کوتاه ترین زمان اشتباهات خود را رفع کنند و کیفیت معاملات خود را افزایش دهند.

نمونه ورکشاپ بررسی معاملات دانش پذیران

ورکشاپ روانشناسی و عصب شناسی معامله گری | چهارشنبه ها

ورکشاپ ” روانشناسی و عصب شناسی معامله گری ” که هر هفته چهارشنبه ها برگزار می شود.

در این ورکشاپ افرادی که در معاملات خود اسیر مسائل احساسی  می شوند و باعث شده که معاملات آنها ضررده شود، توسط مدرس بررسی و رفع می گردد.

نکته مهم در این ورکشاپ این است که آقای احمدرضا جبل عاملی  اولین و تنها مدرس روانشناسی و عصب شناسی معامله گری در ایران هستند و هدف از برگزاری این ورکشاپ این است که تمامی مسائل مربوط به موارد روحی و روانی معامله گر بررسی و در صورت وجود مشکل یا مانع برای آن راهکار درمانی ارائه شود تا معامله گر بتواند مجددا در مسیر کسب درآمد خود قرار بگیرد.

نمونه ورکشاپ روانشناسی و عصب شناسی معامله گری

سوالات متداول

چه کسانی می توانند در کوچینگ تخصصی دوره تحلیل سنتیمنتال شرکت کنند؟

تنها افرادی می توانند در کوچینگ شرکت کنند که قبلا در دوره آموزشی تحلیل سنتیمنتال شرکت کرده باشند. نکته قابل توجه این است که به مدت ۲ سال احمدرضا جبل عاملی با مبالغ بسیار پایین و در حد رایگان این دوره را آموزش می دادند که به خاطر سواستفاده های برخی از دانش پذیران تصمیم بر این شد که دوره با قیمت واقعی خود برگزار شود. به همین خاطر فقط معامله گرانی می توانند از کوچینگ استفاده کنند که در دوره های حضوری یا غیر حضوری با مبلغ بالاتر از ۴ میلیون تومان شرکت کرده باشند.

نحوه شرکت در کوچینگ برای افرادی که واجد شرایط هستند، به چه صورت است؟

۱- در مرحله اول درخواست فعال سازی سامانه هوش جمعی را برای ما ارسال کنید. لطفا توضیحات این بخش را مطالعه کنید.

۲- بعد از فعال سازی سامانه هوش جمعی روی یکی از ورکشاپ های زیر کلیک کنید.

۳- در قدم بعدی روی دکمه ورود به ورکشاپ کلیک کنید. اگر اشتراک پولی ورود به کوچینگ برای شما تمام نشده باشد صفحه ورود به ورکشاپ برایتان نمایش داده می شود ولی اگر اشتراک شما تمام شده باشد، مبایست از طریق گزینه پرداخت اشتراک، این بخش را فعال برای خود فعال کنید.

چه طور می توانید به ورکشاپ های ضبط شده دسترسی داشته باشید؟

تمامی ورکشاپ ها توسط آکادمی ضبط و در پروفایل کسانی که اشتراک را تهیه کرده باشند، قرار می گیرد. برای دیدن این بخش کافیست به پروفایل خود در سایت و بعد به بخش ” ویدیوهای کوچینگ تخصصی دوره ” مراجعه کنید.

آموزش نحوه شرکت در کوچینگ به چه صورت است؟

کاملا مشابه شرکت در هوش جمعی است. کافیست بعد از اینکه نام کاربری و رمز عبور مختص به خود را دریافت کردید روی ورکشاپ مورد نظر از داخل منو کلیک کنید و سپس بعد از تایید قوانین شرکت در ورکشاپ، وارد صفحه ورود به ورکشاپ شده و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید.

جهت شرکت در ورکشاپ مورد نظر کلیک کنید

0

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست
بخش ارائه فرصت های مناسب معاملاتی بازار داخلی راه اندازی شد. جهت دیدن این بخش کلیک بفرمایید ( این بخش تا مدت محدودی رایگان و عمومی است )فرصت های معاملاتی
+