chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

جوردن بلفورت معروف به”گرگ وال استریت” گفت: ایلان ماسک، ثروت لازم برای پامپ و دامپ بیت کوین را دارد

جوردن بلفورت معروف به"گرگ وال استریت" گفت: ایلان ماسک، ثروت لازم برای پامپ و دامپ بیت کوین را دارد|چارتیکال| آموزش پرایس اکشن | فوت پرینت | سنتیمنتال | فارکس | ارزدیجیتال|ولیوم تریدینگ

جوردن بلفورت معروف به”گرگ وال استریت” گفت: ایلان ماسک، ثروت لازم برای پامپ و دامپ بیت کوین را دارد:

جوردن راس بلفورت، معروف به “گرگ وال استریت” که توسط لئوناردو دی کاپریو به این نام معروف شده است، معتقد است که ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا / اسپیس ایکس برخلاف ادعاهای بسیاری از افراد، واقعاً قیمت های رمزارز را دستکاری نمی کند.

روز پنجشنبه، بلفورت در گفتگو با فاکس بیزینس اظهار داشت که ماسک از ثروت خود به طور نفرت آور قیمت دوج کوین. بیت کوین یا سایر رمزارزها را پامپ و دامپ نمی کند. تا به سرعت از این وضعیت سود خود را بدست آورد.

“من ایلان ماسک را دوست دارم و فکر می کنم او به اندازه کافی ثروتمند است. او مجبور نیست برای چند دلار سود بیشتر، قیمت رمزارزها را پامپ و دامپ کند. “

جوردن بلفورت، دلال سابق سهام وال استریت است که در سال 1999 به جرم کلاهبرداری در بورس سهام اعتراف کرد. او توضیح داد اگرچه ممکن است خود ماسک پامپ و دامپ نکند. اما معامله گران می توانند از تاییدیه او استفاده کنند. و آنها از هیجانی که این سرمایه دار میلیاردر (ماسک) ایجاد می کند، پامپ و دامپ می کنند.

ماسک، که به زدن توییت های عجیب و غریب معروف است. دائماً به عنوان یک بازیگر اصلی و دستکاری کننده ی قیمت رمزارزها متهم شده است. جالب است بدانید که توییت های وی درباره دوج کوین و بیت کوین. قیمت این رمزارزها را در عرض چند ثانیه بالا و پایین کرده است.

در کنفرانس B Word که روز چهارشنبه برگزار شد. ماسک جزئیات سه رمزارزی که شخصاً دارد و همچنین رمزارزهای سرمایه گذاری شده برای دو شرکت خود را به اشتراک گذاشت. وی همچنین اعتراف کرد که ممکن است گاهی اوقات قیمت رمزارزها را پمپاژ کند، اما دامپ نمی کند. ماسک توضیح داد: “اگر قیمت بیت کوین پایین بیاید، من هم ضرر می کنم.”

رئیس تسلا در ادامه اظهار داشت که او علاقه مند است که موفقیت بیت کوین را ببیند. نه اینکه فقط قیمت را بالا ببرد و در قیمت بالاتر بفروشد.

با این حال بلفورت معتقد است که به احتمال زیاد ماسک “ناخواسته” برای پامپ و دامپ رمزارزها مورد سوء “استفاده قرار گرفته است”.

بلفورت امیدوار است که قیمت بیت کوین کمتر شود

بلفورت در طول مصاحبه خود همچنین تأیید کرد که او روی بیت کوین و اتریوم سرمایه گذاری کرده. و مدت زمان طولانی است که این رمزارزها را نگهداری کرده است. در واقع، او امیدوار است که قیمت رمزارز تعیین کننده ی شاخص سهام. دوباره تا 5 هزار دلار سقوط کند تا او بتواند مقدار بیشتری خریداری کند.

“من دوست دارم قیمت بیت کوین پایین بیاید زیرا من سرمایه گذار بلند مدت هستم بنابراین برای من مهم نیست که قیمت آن در کوتاه مدت، بالا یا پایین می رود. من خیلی دوست دارم که قیمت آن به 5000 دلار برگردد. و یک تن از این رمزارز را در این قیمت بخرم و رخ دادن این اتفاق برای من بسیار عالی است. “

نمودار بیت کوین توسط TradingView

در زمان انتشار این خبر، قیمت بیت کوین در حال تلاش برای شکست به بالای 32،400 دلار است. که این قیمت به مدت 48 ساعت یا بیشتر در همین حالت، شناور و ثابت مانده است.

نویسنده وال استریت همچنین اشاره کرد که هیچ کس در واقع نمی داند قیمت بیت کوین در آینده به کجا می رود. و اگر کسی بگوید که قیمت آینده آن را می داند، قطعاً دروغ گفته است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 4 =