گفتگو خبرنگار بانکداری آینده با احمدرضا جبل عاملی

گفت و گو خبرنگار بانکداری آینده با احمدرضا جبل عاملی

گفت و گوی خبرگذاری بانک آینده با احمدرضا جبل عاملی در نخستین روز از نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه برگزار شد.ایشان با اشاره به اینکه ما معامله گری پرورش می دهیم نه تحلیل گر، بیان کرد : ما به دنبال این هستیم که علاقه مندان و جوانان کشورمان را به سمت این شغل پرسود و زود بازده با استفاده از آموزش صحیح معامله گری وارد دنیای بورس کنیم تا بتوانند با رشد دادن سرمایه های خود به قدرت مالی برسند که نتیجه آن شکوفایی بیشتر چرخه اقتصاد کشور است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: در آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی، تمامی دانش پذیران بعد از اتمام دوره آموزش معامله گری بلافاصله به صورت واقعی شروع به انجام معاملات و کسب درآمد می کنند و به مدت 8 ماه به صورت حرفه ای توسط تیم مجرب و کاملا رایگان پشتیبانی می شوند تا بتوانند به راحتی پاسخ تمامی ابهامات و سوالات خود را دریافت کنند.

وی در سوال پاسخ به خبرنگار بانکداری آینده که فرق تحلیل گری با معامله گری چیست ؟ و همچنین کار معامله گر در بازارهای مالی به چه صورت است؟ گفت:

تحلیل گر بازار مالی به کسی گفته می شود که با استفاده از مالی کلاسیک یا اصطلاحا تحلیل گری بر اساس سایه قیمت با استفاده از ابزارهای مختلف مثل اندیکاتور، فیبونانچی، کندل استیک و… آینده قیمت را پیش بینی می کند اما نمی تواند با استفاده از پیش بینی که کرده است وارد بازار شود و به صورت مستمر سود کسب کند.

اما معامله گر واقعی که در آکادمی بورس جبل عاملی پرورش می یابد قادر خواهد بود بدون استفاده از هر گونه ابزار تحلیل تکنیکال یا فاندامنتال و انواع روش های وابسته، به راحتی بازار را توسط رفتار شناسی معامله گری با احتمال 70 درصد پیش بینی کند و توسط تحلیل خود وارد بازار شود و سود کسب کند.

معامله گر واقعی بازار می تواند سرمایه های کوچک را با استفاده از مدل های مدیریت ریسک تهاجمی – تشویقی به سرمایه های بزرگ در زمانی کوتاه تبدیل کند که این خود یکی از برتری های مالی رفتاری نسبت به مالی کلاسیک است.

ایشان در پاسخ به سوال دوم فرمودند که: کار معامله گرها در بازارهای مالی تنها یک چیز است که بتواند بفهمد قیمت مورد نظر وی می خواهد افزایش پیدا کند یا کاهش و واکنش درست را در جهت کسب سود خود انجام دهد.

رئیس آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی آمادگی کامل خود را با توجه به فعالیت و سابقه 15 ساله در زمینه معاله گری بورس برای آموزش همه جانبه صفر تا صد تمامی علاقه مندان به کسب درآمد از این بازار فوق العاده پرپتانسل اعلام کرد و افزود: ما امسال با تمام توان در نمایشگاه بین المللی فاینکس 2019 حاظر شده ایم تا به جوانان و سرمایه گذاران جویای اشتغال و افزایش سرمایه نشان دهیم که همان طور که تا الان حدود 2 هزار نفر با استفاده از آموزش های مستقیم و غیر مستقیم توانسته اند در این بازار به قدرت مالی برسند، آنها هم می توانند.

احمدرضا جبل عاملی، معامله گر بازار بورس/ رئیس آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − سه =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉