گلدمن ساکس، میز معاملاتی رمزارز خود را به بازار اتریوم گسترش می دهد

گلدمن ساکس، میز معاملاتی رمزارز خود را به بازار اتریوم گسترش می دهد

بانک سرمایه گذاری وال استریت در اوایل سال جاری بیت کوین را رسماً پذیرفت. این بانک قبلا از رمزارزها انتقاد می کرد اما اکنون پیشنهادات خود را به بازار اتریوم گسترش داده است.

بانک سرمایه گذاری ایالات متحده گلدمن ساکس در حال برنامه ریزی برای ارائه محصولات مشتق شده اتریوم (ETH) در ماه های آینده است که این امر زمینه را برای تصویب دومین رمزارز بزرگ جهان فراهم می کند. این موضوع نشان می دهد که وی از موضع انتقادی در مورد دارایی های دیجیتال در گذشته کنار گرفته است.

ماتیو مک درموت، مدیر عامل دارایی های دیجیتال گلدمن، روز دوشنبه تأیید کرد که بانک سرمایه گذاری در حال گسترش بازار خود به گزینه های اتر و بازارهای فیوچرز است. مک درموت در مصاحبه ای با اخبار بلومبرگ گفت تقاضای سرمایه گذاران نهادی برای رمزارزها با وجود دوره اخیر بی ثباتی بازار، به رشد خود ادامه می دهد:

“پذیرش سرمایه گذاران نهادی ادامه خواهد داشت. […] با وجود اصلاح قیمت ارزها، ما همچنان شاهد افزایش قابل توجه علاقه و استقبال از این فضا هستیم. “

مک درموت هفته گذشته به یک نظرسنجی از 850 موسسه مراجعه کرد که در آن تقریبا 10٪ از پاسخ دهندگان گفتند که رمزارز معامله می کنند و 20٪ نیز علاقه مند به ورود به بازار بودند.

مطابق CoinShares، ورود سرمایه گذاران نهادی به محصولات اتریوم در سال جاری تقریباً 1 میلیارد دلار بوده است که ارزش کل دارایی های آن تقریباً 1/11 میلیارد دلار است.

گزارش ها نشان می دهد که گلدمن ساکس در حال حاضر مشتقات بیت کوین را پیشنهاد می دهد

گلدمن میز معاملات مشتقات محدود بیت کوین را در اوایل ماه می راه اندازی کرد. تغییرات جدید در بخش ارزهای جهانی و بازارهای نوظهور بانک صورت گرفته است و این موارد توسط واحد دارایی های دیجیتال مک درموت نظارت می شود.

استقبال گلدمن از دارایی های دیجیتال، بسیار فراتر از میزهای معاملاتی آن است. همانطور که Cointelegraph گزارش می دهد، این بانک اخیراً سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری برای Coin Metrics، یک پلتفرم پیشرو در زمینه رمزارز، را هدایت کرده است. مک درموت گفت که گلدمن “در حال بررسی تعدادی از شرکت های مختلف است که متناسب با جهت استراتژیک ما باشد.”

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 10 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉