chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

یکی از صاحب نظران که توانست موفقیت بیت کوین را در سال 2013 پیش بینی کند می گوید اتریوم امسال به 10 هزار دلار خواهد رسید

یکی از صاحب نظران که توانست موفقیت بیت کوین را در سال 2013 پیش بینی کند می گوید اتریوم امسال به 10 هزار دلار خواهد رسید

امسال بازار صعودی اتریوم نشانه های امیدوار کننده ای را نشان داده است و افراد همچنان سطح جدید قیمت این رمز ارز را در هر ماه پیش بینی می کنند. پیش بینی قیمت تحلیلگران مانند همیشه ارقام بسیار بالائی را نشان می دهد و سرمایه گذاران بلند مدتی مانند داوینچی جرمی، قبل از پایان سال قیمت 10 هزار دلار را به عنوان قیمت مشخص برای این رمزارز پیش بینی می کنند.

این سرمایه گذار برجسته می گوید رسیدن اتریوم به 10 هزار دلار در سال جاری امکان پذیر است

جرمی، که یکی از طرفداران بیت کوین نیز هست، قبلاً در سال 2013 از سرمایه گذاران خواسته بود که فقط 1 دلار بیت کوین خریداری کنند، خطری که به نظر می رسید برای او و سایر دارندگان بیت کوین که از مشاوره او استفاده می کردند، نتیجه داد.

“من امیدوارم که هر یک از شما 1 دلار بیت کوین بخرد. فقط یک دلار. چون می خواهید فقط بخاطر آن 1 دلار از من تشکر کنید. ” جرمی در یک ویدیوی یوتیوب که در سال 2013 ارسال شده است گفت.

اکنون، من به توییتر آمدم تا مهارت های تحلیلی خود را در مورد جایی که دومین رمزارز دارای ارزش بالاتر است، در اختیار شما قرار دهم.

این سرمایه گذار نوشت: “مهم نیست که در کوتاه مدت چه اتفاقی برای اتریوم خواهد افتاد، امسال اتریوم، 10 هزار دلار و بیشتر از آن خواهد بود!”

اتر با چه سرعتی می تواند به عقب برگردد؟

در زمان تهیه این گزارش، اتریوم پس از رشد روزانه 5 درصدی، با قیمت 2،719 دلار معامله می شود. اتر جزء یکی از سریعترین رمزارزها است که پس از دو هفته خونین به سرعت ضررات خود را جبران کرد.

اتریوم پس از رسیدن به پایین ترین قیمت 1737 دلار در 23 می، سریعتر از سطح 2000 دلار بازگشت. تست مجدد بالاترین رقم خود یعنی 4،362 دلار ممکن است برای این رمزارز مدتی طول بکشد، اما با سرعت فعلی آن، این امکان برای این رمزارز وجود دارد که حتی سریعتر از این قیمت عبور کند.

جرمی اصرار دارد که نگهداری بیت کوین و اتر مهم است

با افزایش تصویب شبکه اتریوم، فعالان بازار منتظرند ببینند که آیا دارایی بیت کوین را می توان همانند گذشته پیش بینی کرد یا خیر.

اما جرمی، مانند چند فعال دیگر بازار، اصرار دارد که داشتن دو رمزارز بیت کوین و اتر یک مزیت برای سبد هر سرمایه گذار است زیرا هر دو رمزارز دارای شبکه ای هستند که مطمئناً موفق می شود به یک بستر گسترده پذیرفته شده در بازار جهانی تبدیل شود.

در توییت قبلی او چنین آمده است:

او گفت “من می دانم که بیت کوین یک روز، تبدیل به پول معاملاتی خواهد شد.” وی افزود: “من همچنین می دانم که اتریوم، وب خواهد بود و / یا جایگزین کارگزاری و موسسات مالی پیچیده مانند بیمه و مشتقه ها خواهد شد. من فکر می کنم شما باید صاحب هر دو باشید! “

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 7 =