chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

یک شرکت تاکسیرانی تسلا در آلمان، با الهام گرفتن از ایلان ماسک، پرداخت هزینه سفرهای خود از طریق دوج کوین را قبول کرد

یک شرکت تاکسیرانی تسلا در آلمان، با الهام گرفتن از ایلان ماسک، پرداخت هزینه سفرهای خود از طریق دوج کوین را قبول کرد

صاحب اولین شرکت تاکسیرانی در آلمان که پرداخت دوج کوین را برای خدمات خود فعال کرده، داستان خود را در این مورد تعریف می کند. اوه، ایلان ماسک هم درگیر قبول دوج کوین شده است.

داستان بین دوج کوین و تسلا، یک پیشرفت جدید و تا حدودی غیر منتظره دارد که از اروپا شروع شده است. یک شرکت تاکسیرانی آلمانی که فقط خودروهای تسلا دارد، مشتریان خود را قادر به استفاده از دوج کوین برای پرداخت هزینه ی سفر با تاکسی های خود کرده است.

CryptoPotato با شركت Tesla Taxi Aschaffenburg تماس گرفت تا بفهمد چرا این شرکت وارد این مسیر شده است، پایان بازی چیست و آیا مردم در واقع از رمزارز میم به عنوان روش پرداخت استفاده می كنند.

برای پرداخت تاکسی های تسلا در آلمان از دوج کوین استفاده کنید

شرکت تاکسیرانی مستقر در آلمان که فقط از اتومبیل های تسلا استفاده می کند، اوایل هفته جاری این خبر را در Reddit اعلام کرد. در این خبر آمده است که این شرکت به “اولین شرکت تاکسیرانی در آلمان تبدیل شده است که دوج کوین را به عنوان روش پرداخت قبول می کند.”

در پست بعدی، جزئیات بیشتری ارائه شد، و نشان داد مشتریانی که می خواهند از رمزارز میم که الهام گرفته از سگ شیبا اینو است، استفاده کنند، باید کیف پول دارایی دیجیتال نصب کنند. آنها می توانند با تبدیل این رمز ارز قبل از سفر، حین سفر یا بعد از آن، از این رمز ارز برای ارسال هزینه سفر استفاده کنند، اما در صورت نیاز، باید هزینه را پرداخت کنند.

استفان مولر، مالک شرکت تاکسیرانی، به CryptoPotato توضیح داد که این تصمیم در ابتدا فقط “یک ایده جالب بازاریابی برای کسب و کار ما” بود. با این حال، پست اصلی Reddit به یک ترند تبدیل شد و منجر به افزایش تعداد افراد متقاضی استفاده از رمزارز میم برای سفرهایشان شد.

همچنین لازم به ذکر است که این شرکت، دو مورد از بزرگترین رمزارزها را با توجه به محدودیت بازار – بیت کوین و اتر – می پذیرد، اما به دلیل افزایش قیمت و محبوبیت اخیر دوج کوین، بیشتر بر روی دوج تمرکز کرده است.

با الهام از نسل بعدی و ایلان ماسک

مولر همچنین توضیح داد که ایده اولیه استفاده از دوج کوین به عنوان روش پرداخت از پسرش بود که به دوج کوین بسیار “علاقه مند است و ماهها است که پول خود را در آن سرمایه گذاری کرده است.”

علاوه بر این، الهام پسرش برای قبول رمز ارز میم از مدیر عامل تسلا – ایلان ماسک – حاصل شد. این میلیاردر مسلما برجسته ترین حامی دوج کوین، بخصوص از ابتدای سال تاکنون بوده است.

در حالی که حداقل رابطه وی با رمزارز اصلی بحث برانگیز است، اما ماسک اغلب رویکرد مطلوبی را نسبت به دوج نشان داده است. از صحبت در مورد آن در برنامه زنده Saturday Night Live گرفته تا وعده انتقال آن به فضا و کار با توسعه دهندگان در مورد چگونگی ارتقا شبکه و موارد دیگر.

سخنان چنین شخصیت تاثیرگذاری که صدها میلیون دنبال کننده دارد، به گوش سلبریتی های دیگر نیز رسید و تاثیرگذاری آن آغاز شد. Tesla Taxi Aschaffenburg نام شرکت دیگری است که پرداخت دوج کوین را قبول می کند. یک نمونه ی دیگر که این قابلیت را فعال نموده، تیم NBA مارک کوبان – دالاس ماوریکس – است.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + هجده =