chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

یک مرد انگلیسی در ارتباط با هک بزرگ توییتر در سال گذشته، دستگیر شد

یک مرد انگلیسی در ارتباط با هک گسترده توییتر در سال گذشته، دستگیر شد|چارتیکال جبل عاملی | آموزش رایگان پرایس اکشن | فوت پرینت | سنتیمنتال | فارکس | ارزدیجیتال

یک مرد انگلیسی در ارتباط با هک بزرگ توییتر در سال گذشته، دستگیر شد:

جوزف اوکانر، مرد بیست و دو ساله، چهارمین شخصی است که در رابطه با طرح فیشینگ رمزارز دستگیر شده است.

مقامات اسپانیایی یک جوان 22 ساله انگلیسی را در ارتباط با هک بزرگ توییتر در ماه ژوئیه گذشته دستگیر کردند. که در آن حداقل 130 حساب کاربری مهم، که بسیاری از آنها متعلق به افراد مشهور بود، تصرف شده بود. و برای تبلیغ بیت کوین بکار گرفته می شد (BTC، 52/5 + ٪) کلاهبرداری که تقریباً 120،000 دلار به هکرها سود رساند.

جوزف اوکانر، که با نام آنلاین PlugWalkJoe شناخته می شود، چهارشنبه توسط پلیس ملی اسپانیا در Estepona، اسپانیا، به درخواست اداره تحقیقات فدرال (FBI)  دستگیر شد. وی به اتهامات متعدد توطئه و دسترسی عمدی و بدون مجوز به رایانه متهم شد.

این هکر توییتر قبل از اینکه به سراغ حساب های اصلی از جمله حساب های ایلان ماسک. وارن بافت، کانیه وست، جو بایدن و باراک اوباما، رئیس جمهور سابق برود. حساب های صرافی های برتر رمز ارز و حساب های رمزارز برجسته توییتر (از جمله CoinDesk) را به خطر انداخته بود.

به همه این حسابها، یک پیام کلاهبرداری بیت کوین توییت شده بود. و در این پیام وعده داده بود در صورت ارسال بیت کوین به آدرس خاص، بیت کوین شان دو برابر شود.

اوکانر چهارمین فردی است که در رابطه با هک دستگیر شده است.

در اواخر ژوئیه سال 2020، مقامات سه نفر را دستگیر کردند. نیما فاضلی، میسون جان شپارد و گراهام کلارک – و آنها را به جرم چندین فقره کلاهبرداری متهم کردند.

گراهام کلارک هفده ساله، که به گفته مقامات، سرکرده ی این هک ها بود. به 30 جنایت متهم شد و در ماه مارس به سه سال زندان محکوم شد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 6 =