از بونوس 200 دلاری خبر داری؟

جایزه 200 میلیون تومانی

اگر پشتیبانی بهتری در دنیا میشناسی، معرفی کن و بدون شرط جایزه بگیر!

آنچه ما را در دنیا منحصر به فرد کرده

آموزش ویدیویی رایگان

همه آموزش پرایس اکشن جبل عاملی رایگان است. شما در ابتدا با کمک آموزش رایگان با متد معامله گری پرایس اکشن جبل عاملی آشنا می شود.

کوچینگ های زنده با اساتید

در کنار معامله گران با سابقه ما می توانید کسب تجربه کنید. دیدگاه حرفه ای ها به بازار را درک کرده و چالشهایتان را با آنها حل کنید.

ورکشاپ های زنده با مربیان

در ورکشاپ های زنده شما مهارت ها را می آموزید. در کنار مربیان تمرین می کنید و هر لحظه جواب سوالات خود را می گیرید. روزانه 5 ساعت از شنبه تا چهارشنبه با هر مربی

سایکوتراپی با دکترای روان درمانی

معاملات سود ده فقط به شرط تکنیک نیست، روانشناسی سهم بزرگتری دارد، بهترین ها در کنار شما هستند.

نظرات دانش پذیران

من فکر میکردم بورس موضوع پیچیده ای است اما بسیار ساده بود و بعد از شرکت در دوره همه سوالات و ابهاماتم برطرف شد و اون چیزی که فکر میکردم دسترسی به اون خیلی سخته اینجا به راحتی بدست آوردم.
سلام بنده دوسال است که در بازار های مالی فعالیت دارم و روش های مختلفی از تحلیل تکنیکال و روش های دیگه ای رو آموزش دیدم و حدود یکسال پیج استاد جبل عاملی را دنبال میکردم تا اینکه ویدیو های آموزشی رایگان رو دانلود کردم بعد از دیدن ویدیو ها اولین تاثیری که روی من گذاشت این بود که جلوی چندین ضرر رو گرفتم.
مزایای این دوره برای من این بود که درکنار خود استاد حضور داشتم و و در کنار ایشون اشکالات خود رو برطرف کنم و مورد بعدی لوکیشن عالی و خدمات و امکانات فوق العاده بود که در روحیه معامله گری تاثیر گذار بوده است.
من به صورت کاملا اتفاقی با آکادمی جبل عاملی آشنا شدم در روز های اول وقتی دیدگاه آقای جبل عاملی را نسبت به بازار های معاملاتی بین المللی و داخلی دیدم تعجب کردم چون بر اساس آموخته های ما همیشه بحث تکنیکال و روش های پیچیده دیگر بوده اما وقتی خودم در دوره شرکت کردم به کلی دیدگاهم تغییر کرد.
آیا مجموعه آموزش معامله گری  بازارهای مالی در دنیا سراغ دارید که قبل از جبل عاملی (سال 1396) آموزش های رایگان همراه با پشتیبانی مهارت از طریق سامانه LMS با استاندارد جهانی به صورت ورکشاپ، کوچینگ و سایکوتراپی های روزانه توسط افراد متخصص ارائه داده باشد؟


احمدرضا جبل عاملی با 17 سال سابقه معامله گری و 4 سال تدریس

آموزش رایگان

پیشنهاد ویژه

با ثبت نام رایگان در آموزش رایگان پرایس اکشن به سبک جبل عاملی به تمام ویدیو های آموزشی دسترسی خواهید داشت. دسترسی به این آموزشها برای شما هیچ هزینه ای نخواهد داشت. بعد از ثبت نام برای استفاده های بعدی کافی است وارد پنل کاربری شوید.