آیا هیچ مجموعه آموزش معامله گری  بازارهای مالی در دنیا سراغ دارید که قبل از جبل عاملی (سال 1396) آموزش های رایگان همراه با پشتیبانی مهارت از طریق سامانه LMS با استاندارد جهانی به صورت ورکشاپ ها، کوچینگ ها، سایکوتراپی ها و لایف کوچینگ های روزانه توسط افراد متخصص ارائه داده باشد؟

 

احمدرضا جبل عاملی با 17 سال سابقه معامله گری و 4 سال تدریس

آنچه ما را در دنیا منحصر به فرد کرده

3730 ساعت انتقال مهارت و تکنیک های معامله گری (در 15 ماه)

نظرات دانش پذیران

من فکر میکردم بورس موضوع پیچیده ای است اما بسیار ساده بود و بعد از شرکت در دوره همه سوالات و ابهاماتم برطرف شد و اون چیزی که فکر میکردم دسترسی به اون خیلی سخته اینجا به راحتی بدست آوردم.
سلام بنده دوسال است که در بازار های مالی فعالیت دارم و روش های مختلفی از تحلیل تکنیکال و روش های دیگه ای رو آموزش دیدم و حدود یکسال پیج استاد جبل عاملی را دنبال میکردم تا اینکه ویدیو های آموزشی رایگان رو دانلود کردم بعد از دیدن ویدیو ها اولین تاثیری که روی من گذاشت این بود که جلوی چندین ضرر رو گرفتم.
مزایای این دوره برای من این بود که درکنار خود استاد حضور داشتم و و در کنار ایشون اشکالات خود رو برطرف کنم و مورد بعدی لوکیشن عالی و خدمات و امکانات فوق العاده بود که در روحیه معامله گری تاثیر گذار بوده است.
من به صورت کاملا اتفاقی با آکادمی جبل عاملی آشنا شدم در روز های اول وقتی دیدگاه آقای جبل عاملی را نسبت به بازار های معاملاتی بین المللی و داخلی دیدم تعجب کردم چون بر اساس آموخته های ما همیشه بحث تکنیکال و روش های پیچیده دیگر بوده اما وقتی خودم در دوره شرکت کردم به کلی دیدگاهم تغییر کرد.