EN-GB

همکاری در توسعه دانش و فرهنگ معامله گری در بازارهای مالی

دانشجوی ما هستید؟
از مهارت آموزی رضایت دارید؟

اگر می دانید برای بقیه هم مفید است میتوانید مارا معرفی کنید

در شبکه های اجتماعی
مخاطب زیاد دارید؟

میتونید با معرفی ما کسب درآمد داشته باشید

دنبال کسب درآمد
از شبکه های اجتماعی هستید؟

میتونید با معرفی ما کسب درآمد داشته باشید

دوست دارید با آموزش
کسب درآمد داشته باشید؟

اگه نمیخواید با چالش روبرو بشید این بهترین راهه براتون

مجموعه بین المللی چارتیکال بهترین مجموعه آموزش و پشتیبانی مهارت آموزی معامله گری در دنیا هست که می توانید آن را با افتخار به دیگران معرفی کنید.

گستردگی کیفیت و کمیت آموزش و پشتیبانی تخصصی ما به اندازه ای است که 200 میلیون تومان جایزه نقد بدون قرعه کشی برای کسی در نظر گرفته ایم که بتواند مجموعه آموزشی را پیدا کند که از قبل و مانند ما چنین خدماتی را با این کیفیت و کمیت به مردم ارائه داده باشد.

همچنین مفتخریم که گواهینامه های زیر به دانشجویان ما تعلق می گیرند، که این مهر تائیدی بر اصالت و کیفیت آموزش و پشتیبانی های ما می باشد؛

MBA
معادل کارشناسی ارشد

با استعلام وزارت علوم

DBA
معادل دکتری

با استعلام وزارت علوم

گواهینامه
فنی و حرفه ای

با استعلام سازمان ILO

این مدارک از سوی دانشگاه پیام نور و با تایید وزارت علوم و سازمان فنی و حرفه ای صادر می گردند که با توجه به اعتبار وزارت علوم و سازمان فنی و حرفه ای افرادی که قصد مهاجرت دارند می توانند این مدارک را ترجمه کرده و جزء مدارک مهاجرت خود قرار دهند.

مزایای همکاری با مجموعه چارتیکال :

شرح مزایا:

1- سفیران چارتیکال می توانند در هر زمان که مایل باشند درخواست تسویه حساب نموده و حداکثر تا عصر روز بعد وجوه را در حساب بانکی خود دریافت کنند.

2- با توجه به بین المللی بودن مجموعه چارتیکال این امکان وجود دارد تا سفیران ما به انتخاب خود وجوه سود خود را به صورت ریال یا تتر یا دلار دریافت نمایند.

3- طبیعتا معرفی مجموعه ای معتبر، حرفه ای و بی رقیب به دیگران نرخ تبدیل بالاتری در فروش نسبت به دیگران داشته و سفیران ما می توانند ساده تر سهم بهتری در فروش بیشتر داشته باشند.

4- ما این امکان را برای سفیران خود در نظر گرفته ایم که بتوانند از پتانسیل های خود بالاترین بهره را برده و بابت بازدهی پتانسیل خود در درآمد نگرانی نداشته باشند.

  1. فروش از 1 تا 99 عدد: سطح START: بابت هر فروش 700.000 تومان
  2. فروش از 100 تا 199 عدد: سطح PREMIUM: بابت هر فروش 1.000.000 تومان
  3. فروش از 200 عدد به بالا: سطح PROFESSIONAL: بابت هر فروش 1.500.000 تومان

5- این امکان برای سفیران ما وجود دارد که حتی اگر همه ارجاعات شان منجر به فروش نشود باز هم بابت کلیک های انجام شده توسط مخاطبان شان درآمد داشته باشند.

کلیک از 1 تا 499 عدد : سطح START: بابت هر کلیک 500 تومان

کلیک از 500 تا 999 عدد : سطح PREMIUM: بابت هر کلیک 1000 تومان

کلیک از 1000 عدد به بالا : سطح PROFESSIONAL: بابت هر کلیک 1.500 تومان

6- ما حتی برای سفیران خود بنرهای تبلیغاتی متنوع با کیفیت عالی و سایز استاندارد شبکه های اجتماعی در اختیار گذاشته ایم تا بتوانند با تبلیغ نویسی های متنوع و مناسبت های مختلف بدون نیاز به صرف زمان یا هزینه برای طراحی بنر، از بنرهای آماده ما به صورت رایگان استفاده کنند.

7- همچنین این امکان وجود دارد تا سفیران ما بتوانند در هر زمان که اراده کنند گزارش و آماری کامل و همه جانبه از ارجاعات و درآمدهای خود داشته باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا ارتباط با مشاور خود با شماره زیر تماس بگیرید:

[uap-register]
[uap-login-form]

نکته : سفیران چارتیکال به یاد داشته باشند که بابت تاثیر گذاری یا فروش بیشتر، از هرگونه بزرگ نمایی هایی فرای خدمات مجموعه چارتیکال در تبلیغات خود خودداری کرده و چنانچه تخطی در این مورد صورت گیرد، مسئولیت پاسخدهی به عهده سفیر خاطی می باشد.

فرصت های معامله گری 2022

تهران | اصفهان | شیراز | مشهد

تجربه ای متفاوت و جدید