سیستم کسب درآمد از آکادمی بورس جبل عاملی؛

در سیستم کسب درآمد از آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی هر کسی می تواند تنها با یک عضویت ساده در کمتر از ۵ دقیقه و دریافت لینک همکاری در فروش خود، به ازای خرید هر کاربر پورسانت دریافت کند. این روش کسب درآمد که ” همکاری در فروش ” نام دارد، یکی از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند از طریق شبکه های اجتماعی خود مثل کانال تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک، آپارات، یوتیوب و یا سایت بدون نیاز به هیچ گونه دفترکار، مجوزی خاص و یا داشتن کارمند و رئیس و تنها از طریق اینترنت کسب درآمد میلیونی برای خود داشته باشند.

نفر
تاکنون عضو شده‌اند
20000000 تومان کمیسیون دریافتی همکاران
نفر تاکنون در این سیستم عضو شده‌اند
100% درصد رضایت مندی همکاران
12
تعداد خرید از طریق همکاران ثبت شده

نحوه شروع فعالیت

ثبت‌نام و دریافت لینک اختصاصی
درج تبلیغات در سایت و شبکه های اجتماعی توسط شما (همراه با آموزش صفر تا صد)
کسب درآمد به ازای هر خرید از لینک شما
قطعی شدن و قابل برداشت شدن کمیسیون شما پس از خرید

کمیسیون دریافتی همکاران ما تا به الان

سیستم کسب درآمد آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی می تواند منبع درآمد خوبی برای نوجوانان، جوانان، خانم های خانه دار، وبمسترها و یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است. افرادی که قبل از شما وارد این کار شده اند تا الان توانستند کمسیون های خوبی را از ما دریافت کنند.

20000000 نفر
کمیسیون دریافتی همکاران

چقدر میتوانید درآمد کسب کنید؟

برای محاسبه درآمدتان خود کافی است که به پنل کاربری خود مراجعه کنید و از قیمت محصولات و میزان کمسیونی که آکادمی برای شما در فروش هر محصول در نظر گرفته است اطلاع کسب کنید.

برای نمونه در نظر بگیرید که شما بعد از ثبت نام در پنل بازاریابی و دریافت لینک آن را در شبکه  اجتماعی خود منتشر می کنید. بعد از انتشار لینک بازاریابی می توانید از طریق پنل کاربری خود  اطلاعات جامعی از افرادی که روی لینک شما کلیک کرده اند و از سایت خرید انجام داده اند، دریافت کنید. فرض کنید که شبکه اجتماعی شما ۱۰۰۰۰ نفر عضو دارد و شما لینک بازاریابی خود را در آن منتشر می کنید و تنها ۳۰ درصد از این افراد وارد سایت می شوند؛ یعنی تنها ۳۰۰۰ نفر.

از این تعداد باز هم فرض کنید که فقط ۵ درصد مبلغ یک میلیون تومان از سایت خرید می کنند ( حداقل خرید ). حالا شما خیلی راحت می توانید درآمد خود را از این ۵ درصد محاسبه کنید. به این صورت که ۵ درصد ۳۰۰۰ نفر می شود ۱۵۰ نفر و از طرفی اگر کمسیون فروش شما را ۱۰ درصد در نظر بگیریم یعنی از هر یک میلیون تومان فروش، مبلغ ۱۰۰ هزار تومان اختصاص به شما یابد، درآمد حاصله شما از این ۵ درصد  می شود ۱۵ میلیون تومان.

در نظر داشته باشید که این میزان درآمد برای ورودی ۳۰ درصد است که حداقل آن در نظر گرفته شده است.

شرایط عضویت در سیستم کسب درآمد از

آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی

برای عضویت در سیستم کسب درآمد از آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی  و کسب درآمد میلیونی از آن، نیاز به سرمایه نیست، حتی نیاز به داشتن یک شبکه اجتماعی پر مخاطب هم نیست و تنها کافیست که یک وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید و با ترغیب هر تعداد کاربر به خرید از سایت، کمیسیون دریافت کنید. از همین حالا کسب خود را راه اندازی کنید.

نفر
تاکنون عضو شده‌اند
فهرست