chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

صرافی Bilaxy، وب سایت خود را پس از هک کیف پول داغ ERC-20 تعلیق می کند

صرافی Bilaxy، وب سایت خود را پس از هک کیف پول داغ ERC-20 تعلیق می کند | آموزش ارز دیجیتال رایگان | آموزش فارکس رایگان | آموزش رمزارز رایگان | آموزش فوت پرینت رایگان | آموزش ارز دیجیتال | آموزش رمزارز | تحلیل بیت کوین |

صرافی Bilaxy ، هنوز ارزش دارایی های از دست رفته در حادثه هک رخ داده در 28 آگوست را اعلام نکرده است.

بیلکسی، صرافی رمزارز کمتر شناخته شده، رخ دادن هک بزرگی را تأیید کرده است و از دست دادن وجوه به دلیل سوء استفاده از کیف پول داغ پلتفرم ERC-20 را خبر داده است.

بیلکسی در کانال تلگرامی خود اعلام کرد که این صرافی رمزارز در 28 آگوست بین ساعت 6 و 7 بعد از ظهر به وقت جهانی دچار هک جدی شده است. که این هک منجر به انتقال 295 توکن مختلف ERC-20 شده است.

طبق گفته این صرافی، توکن های آسیب دیده توسط هکر به یک آدرس واحد منتقل شده است. در زمان نگارش این مقاله، ارزش این توکن ها 170،600 دلار است. و در آخرین معامله، 50 اتر، حدود 159،000 دلار در 30 آگوست ارسال شده است.

بیلکسی بلافاصله پس از تشخیص معاملات غیر عادی کیف پول داغ. وب سایت خود را برای انجام اقدامات اضطراری و انتقال “صدها توکن. از کیف پول داغ خود به کیف های سرد به منظور حفظ دارایی ها تعلیق کرد.

در یک به روز رسانی جداگانه تلگرام، بیلکسی از مشتریان خود خواسته است. تا سپرده گذاری خود به این پلت فرم را متوقف کنند. وب سایت بیلکسی هیچ اطلاعات دیگری به جز اطلاع رسانی موقت تعمیر و نگهداری سیستم و لینک به کانال تلگرام این پلتفرم ارائه نداده است.

بیلکسی ارزش دارایی های سرقت شده توسط هکر را اعلام نکرده است. برخی گزارش های تأیید نشده حدس می زنند که این صرافی می تواند با این هک تا 450 میلیون دلار ضرر کرده باشد.

بر اساس به روزرسانی پروتکل مالی غیر متمرکز Hoge Finance. این حمله شامل هک و انتقال نزدیک به 300 رمزارزاز جمله Tether (USDT)، USD Coin (USDC)، .Uniswap (UNI) و سایر موارد بوده است. Hoge Finance گفت که تقریباً 1 میلیارد توکن HOGE (22 میلیون دلار) ذخیره شده. در Bilaxy از این صرافی تخلیه شده و به کیف پول دیگری ارسال شده است.

بیلکسی بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر در این مورد پاسخ نداد. این صرافی به مشتریان خود گفت که برای ارائه بازرسی های امنیتی و شروع تحقیقات. با نهادهای امنیتی و نیروهای اجرایی همکاری خواهد کرد.

طبق داده های وب سایت ردیابی رمزارز CoinMarketCap، Bilaxy. در سال 2018 راه اندازی شده و در جمهوری سیشل ثبت شده است. در زمان نگارش این مقاله، حساب توئیتر این صرافی بیش از 25000 دنبال کننده دارد.

این خبر در حالی منتشر می شود. که صرافی Liquid به تدریج از هک نزدیک به 100 میلیون دلاری که در اواسط ماه آگوست رخ داده، بهبود می یابد. در 29 آگوست، صرافی Liquid سپرده ها و برداشت های خود را برای چندین رمزارز. از جمله ERC-20 و USDC، Dai (DAI) و GYEN مبتنی بر Stellar از سر گرفت.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 6 =