chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

بیل میلر، مدیر صندوق میلیاردر، فاش کرد که مالک 5/1 میلیون سهام GBTC است

بیل میلر، مدیر صندوق میلیاردر، فاش کرد که مالک 5/1 میلیون سهام GBTC است | آموزش ارز دیجیتال رایگان | آموزش فارکس رایگان | آموزش رمزارز رایگان  | آموزش فوت پرینت رایگان | آموزش ارز دیجیتال | آموزش رمزارز | تحلیل بیت کوین |

بیل میلر، مدیر صندوق میلیاردر، فاش کرد که مالک 5/1 میلیون سهام GBTC است.

آخرین پرونده بیل میلر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)  نشان داد که این مدیر صندوق میلیاردر اکنون در بزرگترین رمزارز (بیت کوین) سرمایه گذاری کرده، و این رمزارز در حال حاضر حدود 48.5 هزار دلار معامله می شود.

این سرمایه گذاری از طریق داشتن موقعیت مهم بعنوان بزرگترین مدیر دارایی های دیجیتال جهان، Grayscale’s Bitcoin Trust (GBTC)، از طریق Miller Opportunity Trust صورت گرفته است.

طبق اسناد، Trust دارای 5/1 میلیون سهم GBTC به ارزش کمتر از 45 میلیون دلار است. سرمایه سهام GBTC میلر حدود 55/1 درصد از دارایی های خالص صندوق را نشان می دهد.

GBTC، دارایی به ارزش 77/31 میلیارد دلار را مدیریت می کند. که با تخفیف 13/12% معامله می شود و از تخفیف 23/21% در اواسط ماه می به این رقم رسیده است.

GBTC علی رغم افزایش قیمت بیت کوین از اواسط ماه ژوئیه به معامله با NAV با تخفیف ادامه می دهد

در همین حال، علاقه میلر به بیت کوین از سال گذشته در حال افزایش بوده. زیرا پذیرش نهادی رو به رشد رمزارزها به عنوان یک نوع دارایی پس از همه گیری ویروس کرونا. و سیاست پولی فوق العاده ضعیف بانک مرکزی، افزایش یافته است.

میلر پس از تحسین امکانات بوجود آمده برای تصویب بیت کوین در سال گذشته. در اوایل سال جاری سرمایه خود را دو برابر کرد وقتی که سرمایه گذاری در دارایی رمزارز را یک استراتژی مناسب برای مدیریت ریسک نامید. در ماه فوریه، میلر با رزرو حق یکی از مجموعه های خود. Miller Opportunity Trust، سرمایه گذاری غیرمستقیم خود را تا 15 درصد در بزرگترین رمزارز قرار داد.

برای مشاهده روزانه اخبار ارز دیجیتال همین حالا در اینستاپرام ما عضو شوید.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =