از سال 1383

پیشرفت و موفقیت شما راهی است که ما قبلا رفته ایم.

حرکت قیمت در بازار بورس به چه صورت است؟

حرکت قیمت در بازار بورس به چه صورت است؟

احتمالا تا به حال در انواع رسانه ها و شبکه های اجتماعی وقتی که در مورد بورس صحبت می کنند، با اصطلاحاتی نظیر حرکت صعودی، حرکت نزولی و یا رنج برخورد کرده باشید. این ها در واقع همان انواع حرکت قیمت در بازار هستند.

حرکت قیمت در بازار بورس به چند شکل مختلف صعودی، نزولی و رنج انجام می شود.

در این ویدیو آموزشی ما قصد داریم که شما را تنها با انواع حرکت قیمت در بازار آشنا کنیم اما اینکه این حرکات در بازار به چه صورت شناسایی می شوند و چه کاربردی دارند، در دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال به صورت کامل یاد خواهید گرفت.

به عنوان مثال:

بازار صعودی به بازاری گفته می شود که در آن قدرت خریداران از فروشندگان بالاتر است به همین خاطر روند صعودی در بازار ایجاد می کنند. اینکه این ها چه طور شناسایی می شوند و چه طور ما می توانیم قبل از شکل گیری حرکت صعودی آن را شناسایی کنیم تا بتوانیم از طریق سود کسب کنیم، در آموزش های دوره تحلیل سنتیمنتال به صورت کامل و جامع یاد خواهید گرفت

توضیحات بیشتر را از زبان احمدرضا جبل عاملی، معامله گر و مدرس بازار بورس بشنوید.

شاید تا به حال با اصطلاحاتی نظیر بازار صعودی، بازار نزولی و یا بازار رنج در شبکه های اجتماعی و یا سایر سایت ها برخورد کرده باشید.در این ویدیو می خواهیم به صورت مختصر و کوتاه به انواع حرکت قیمت در بازار اشاره کنیم و ببینیم که قیمت به چند صورت حرکت می کند.
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات