از سال 1383

پیشرفت و موفقیت شما راهی است که ما قبلا رفته ایم.

پروسه سرمایه گذاری، کسب درآمد و برداشت درآمد در بازار بورس

پروسه سرمایه گذاری، کسب درآمد و برداشت درآمد در بازار بورس

بورس در هر کشوری، یک بازار مدرن و بروز است و تمامی اقداماتی که در آن انجام می شود همگی از طریق اینترنت و ابرکامپیوترهاست.

شما خیلی راحت و درحالی که در خانه نشسته اید و از طریق لپ تاپ و اینترنت خود به بازار متصل شده اید می توانید در کمترین زمان ممکن در بازار انتخابی خود که فوق العاده تنوع آن زیاد است، سرمایه گذاری کنید و سپس بعد از کسب درآمد آن را باز هم از طریق اینترنت برداشت کنید و در حساب بانکی خود واریز کنید.

یکی از مزیت های بسیار جالب بورس همین است که شما می توانید از هرجایی به این بازار متصل شده و کسب درآمد کنید.

اولین گام شما برای اینکه بتوانید در بورس فعالیت کنید، ثبت نام در یکی از کارگزاری های و دریافت کد بورسی است.

کد بورسی برای هر شخص مثل کد ملی کاملا منحصر به فرد است و بعد از دریافت آن از طریق کارگزاری یک حساب مخصوص به نام خودتان باز می کنید و زمانی که شما می خواهید واریز پول به حساب بورسی خود انجام دهید، پول شما در آن جهت انجام معامله ذخیره خواهد شد و شما هر زمان که بخواهید معامله انجام دهید، با توجه به اصول مدیریت سرمایه و ریسک خود مقداری از آن را در بازار سرمایه گذاری می کنید.

در گام آخر تنها کاری که لازم است شما انجام دهید این است که با استفاده از علم تحلیل سنتیمنتال که دوره آموزشی آن را دیده اید، بهترین و سودده ترین موقعیت های معاملاتی بازار را شناسایی و معامله کنید و از این طریق به کسب درآمد و رشد سرمایه خود بپردازید.

توضیحات بیشتر را از زیان احمدرضا جبل عاملی، مدرس و معامله گر بازار بورس بشنوید

پروسه سرمایه گذاری، کسب درآمد و برداشت درآمد از مهمترین و شیرین ترین اقداماتی است که هر معامله گر در این شغل با آن سروکار دارد. در این ویدیو آموزشی برای شما توضیح داده خواهد شد که این پروسه به چه صورت انجام می پذیرد.
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات