از سال 1383

پیشرفت و موفقیت شما راهی است که ما قبلا رفته ایم.

پشتیبانی تخصصی (کار با مربی)

شما با ورود به پشتیبانی تخصصی قوانین و مقررات استفاده از این سرویس که در پایین همین صفحه درج شده است را پذیرفته اید،

ما در پشتیبانی تخصصی برای شما این امکان را فراهم کرده ایم تا بتوانید همواره با یک متخصص و مربی آموزش دیده زیر نظر استاد احمدرضا جبل عاملی در ارتباط باشید و تمامی نیازهای خود را بر طرف کنید. آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی این افتخار را دارد که دارای قوی ترین سامانه پشتیبانی تخصصی در حوزه معامله گری بورس است.

نمایی از فضای بخش پشتیبانی تخصصی آکادمی

پشتیبانی تخصصی دقیقا به چه معناست؟

تعریف مشخصی که می توان از پشتیبانی تخصصی داشت ایجاد یک بستر مناسب برای معامله گرانی است که قصد دارند با جدیت تمام آنچه را که از دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال یادگرفته اند را تمرین کنند و با به کارگیری آن از بازار کسب درآمد مستر داشته باشند.

اگر پروسه آموزش و تمرین صحیح با مربی به درستی اجرا شود، هیچ دلیلی برای اینکه شما به موفقیت نرسید وجود ندارد. ما همواره معتقدیم که آموزش به تنهایی نمی تواند کامل و کافی باشد و حتما شما باید با یک مربی آموزش دیده که قبلا مسیر شما را طی کرده است، به صورت لحظه ای در ارتباط باشید تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن به نیازهای خود پاسخ دهید.

چرا پشتیبانی تخصصی مهم است؟

اهمیت پشتیبانی تخصصی آنجایی مشخص می شود که بعد از گذراندن دوره یا در حین دوره سوالات و ابهاماتی ایجاد می شود که نیاز دارید برای رسیدن به پاسخ آنها حتما با یک نفر متخصص مشورت کنید.

اهمیت پشتیبانی آموزش در زمان فعلی که بازار بورس بسیار داغ است آن قدر بالا رفته که تقریبا همه افرادی که در پی رسیدن به کسب درآمد مستر از این بازار هستند، تنها دغدغه آنها همین موضوع است.

سوال اصلی اینجاست که آیا می توان با دیدن آموزش صحیح و دریافت پشتیبانی تخصصی در شغل معامله گری بازار بورس به موفقیت رسید؟ پاسخ بله است!

زمانی که در بازار معامله ای انجام می دهید و آن معامله با ضرر بسته می شود در 90 درصد مواقع عامل آن خود شما هستید و بعد از بسته شدن معامله تان متوجه می شوید که اگر مثلا فلان کار را انجام داده بودید، می توانستید از این معامله سود کسب کنید. پشتیبانی تخصصی در واقع گنجینه ای است که شما می توانید بسیاری از این نوع معاملات را فیلتر کنید و در لحظه با مربی خود ارتباط داشته باشید و بهترین مشاوره را دریافت کنید.

پس متوجه شدید که در واقع تنها راه موفق شدن در این بازار قبل از اینکه حساب معاملاتی تان را به صورت کامل از بین ببرید، استفاده از پشتیبانی تخصصی در کنار دریافت آموزش صحیح معامله گری در بازار است.

پشتیبانی تخصصی چه مزایایی دارد؟

مهمترین مزیت پشتیبانی تخصصی همراه شدن با معامله گران و مربیانی از آکادمی است که همه آنها زیر نظر استاد جبل عاملی آموزش دیده اند و طبق تحلیل سنتیمنتال در بازار مدت هاست معامله می کنند و تجربیات فراوانی در این خصوص دریافت کرده اند و حالا آماده اند تا بدون هیچ گونه کمی و کاستی این تجربیات ارزشمند را که گاهاً با تحمل ضررهای سنگین در بازار کسب کرده اند را به رایگان با شما به اشتراک بگذارند و این هنر شماست که چطور بخواهید از این موقعیت ناب استفاده کنید.

در پشتیبانی تخصصی چه مباحثی مطرح و پاسخ داده می شود؟

در پشتیبانی تخصصی به همه سوالات شما که در قالب و ارتباط با معامله گری تحلیل سنتیمنتال باشد توسط مربیان آکادمی و استاد جبل عاملی پاسخ داده می شود. اعم از:

 • بررسی و تحلیل نمادها و سهام های بازار داخلی و خارجی از دیدگاه تحلیل سنتیمنتال،
 • پاسخ به سوالات روانشناسی و عصب شناسی معامله گری،
 • بررسی معاملات باز یا بسته شده معامله گر،
 • پرسش و پاسخ و رفع اشکال،
 • ارائه مثال های زنده و کاربردی از مباحث آموزشی که در دوره تحلیل سنتیمنتال ارائه شده است.

پشتیبانی تخصصی برای چه کسانی رایگان است؟

پشتیبانی تخصصی برای افرادی که اشتراک ویدیویی آموزش معامله گری تحلیل سنتیمنتال را خریداری کرده اند رایگان است و عزیزانی که در دوره های قبلی ما بوده اند می توانند با پرداخت هزینه ای ناچیز به صورت مادام العمر از این پشتیبانی استفاده کنند.

پشتیبانی تخصصی در چه زمان هایی فعال است؟

زمانی که سامانه پشتیبانی تخصصی برای شما فعال می شود، کد کاربری و رمز عبور دریافت می کنید که می توانید با استفاده از آن هر زمان از شبانه روز که دوست داشتید وارد سامانه شده و به صورت تصویری، صوتی یا متنی و همین طور اشتراک گذاری صفحه دستکتاپ خود با دیگر معامله گرانی که آن لحظه در سامانه حضور دارند، ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را بپرسید ولی مربیان آکادمی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 12 و عصرها از ساعت 16 الی 18  که تقریبا معادل 80 ساعت در ماه می باشد آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

معامله گر عزیز، بلافاصله بعد از خرید سامانه پشتیبانی آنلاین برای شما فعال شده و مادام العمر می توانید از آن استفاده نمایید. برای ورود به سامانه شما نیاز به کد کاربری و رمز عبور دارید که  می بایست برای دریافت آن بعد از خرید به پشتیبانی آنلاین پیام خود را مبنی بر دریافت کد کاربری و رمز عبور ارسال نمایید تا در کمتر از چند دقیقه در روزهای کاری  اطلاعات ورود برای شما ارسال گردد.

استفاده از پشتیبانی تخصصی مناسب چه کسانی است؟

افرادی که تازه با بازار بورس آشنا شده اند:

افرادی که تازه وارد دنیای معامله گری شده اند و تمایل دارند که به جای جستجو در اینترنت و صرف زمان برای این کار خیلی سریع وارد محیطی شوند که افراد حرفه ای تر از خودشان آنجا حضور دارند و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ سوالات خود برسند.

افرادی که فعال بازار بورس هستند:

افرادی که مدتهاست در این بازار فعالیت می کنند اما حالا به یکباره متوجه شدند که استراتژی معاملاتی که تا الان با آن معامله می کردند، کاملا منسوخ شده است و به تازگی روش معاملاتی خود را به آنچه که در دوره آموزش معامله گری آکادمی آموخته اند تغییر داده و حالا نیاز به استفاده از تجربیات کسانی که قبلا این دوره را گذرانده و در این بازار به موفقیت رسیده اند، را دارند.

گروه های معامله گری:

افرادی که احساس می کنند نیاز به معامله به صورت گروهی دارند، این مکان فوق العاده می تواند برایشان مفید باشد. آنها می توانند از طریق به اشتراک گذاری صفحه دستکتاپ و پلتفرم معاملاتی خودشان، به بررسی چارت مورد نظرشان بپردازند و نظر هم دیگر را در مورد موقعیت های معاملاتی بپرسند و وقتی معامله ای را انجام دهند که به یک نقطه نظر مشترک رسیده باشند. ( نحوه به اشتراک گذاری صفحه دستکتاپ را می توانید با مطالعه فایل راهنمایی که در انتهای همین متن برایتان قرار داده شده است، آموزش ببینید )

معامله گران با سابقه و حرفه ای:

افرادی که حرفه ای هستند و در واقع معامله گر حرفه ای آکادمی محسوب می شوند، اما حس می کنند که در هنگام ورود به معامله شک و تردید زیادی دارند و نیاز دارند که حداقل نظر یک نفر دیگر را هم که بتوانند به او اعتماد کنند بپرسند. این مکان برای این افراد می تواند مناسب باشد اما توجه داشته باشید که تصمیم گیرنده نهایی برای ورود به هر معامله ای در نهایت خود شما هستید و در صورت سود یا زیان شخص خاصی مسئول تصمیم شما نیست.

پشتیبانی تخصصی توسط تیم آکادمی همه روزه از شنبه تا پنج شنبه در ساعات مشخصی که صبح ها ساعت ۹ الی 12 و عصر ها از ساعت 16 الی 18 می باشد، باز خواهد شد.

نکته مهم: در مورد زمان بسته شدن این سامانه هیچ محدودیتی وجود ندارد و مشترکین عزیز می توانند تا هر زمانی که تمایل داشتند، از آن استفاده کنند.

پیشنهادات آکادمی در خصوص فعالیت کاربردی و دریافت نتایج بهتر جهت فعالیت در این بخش چیست؟

یکی از بهترین استفاده هایی که شما عزیزان می توانید از این بخش کنید این است که با دوستان هم دوره ای خود ساعاتی را مشخص کنید و در این سامانه حاضر شوید و برای خود جلسات هم اندیشی و تبادل اطلاعات برگزار کنید. موضوعاتی که می توانید در این جلسات بر روی آنها کار کنید، می تواند موارد زیر باشد:

 • بررسی بازار به صورت گروهی و استفاده از نظرات و تجربیات دیگر دوستانتان جهت انجام معامله با هدف افزایش کیفیت معاملاتتان
 • بررسی یک مقاله یا ویدیوی خاصی که به تازگی در آکادمی منتشر شده است.
 • بررسی فعالیت های آکادمی و آماده سازی پیشنهادات در خصوص بهتر شدن خدمات ما به شما و ارائه آن به کارشناسان آکادمی.
 • بحث و تبادل نظر در خصوص یک موقعیت معاملاتی خاص و بررسی علت ورود یا خروج از آن معامله.
 • استفاده از تجربیات تلخ و شیرینی افرادی که سابقه فعالیت بالاتری نسبت به دیگر اعضا دارند با هدف تکرار نکردن اشتباهات گذشته.
 • و ..

قوانین استفاده پشتیبانی تخصصی آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی:

۱- هر گونه تبلیغ در مورد هر حوزه ای غیر مجاز است.

۲- گفت و گو در مورد مسائل مذهبی- اعتقادی، سیاسی، افراد خاصی از جامعه، قشر های خاصی از جامعه و در مجموع هر چیزی به غیر مطالب مربوط به حوزه بورس و آموزش غیر مجاز است.

۳- توهین و یا شوخی با شخصیتی خاص که باعث ایجاد حساسیت و ایجاد تاثیرات منفی می شود، غیر مجاز است.

۴- تبلیغ اندیکاتورها، اسیلاتورها، انواع اقسام روش های مالی کلاسیک نظیر: الیوت، گن، فیبونانچی، بیل ویلیامز، چنگال اندروز، ایچموکو غیر مجاز است.

۵- تبلیغ هر گونه الگوهای هارمونیک و یا کلاسیک نظیر کندل استیک و… غیر مجاز است.

۶- تبلیغ هر روشی به اسم پرایس اکشن، غیر مجاز است.

۷-انتشار، معرفی و پیشنهاد هر گونه مطلب یا آموزش در خصوص موارد بالا غیر مجاز است.

مهم: کلیک روی دکمه ” ورود به سامانه پشتیبانی تخصصی ” به این معنی است شما تمامی قوانین بالا را پذیرفته اید

" پشتیبانی تخصصی " یکی از خدمات اختصاصی دانش پذیران دوره های آموزش معامله گری بورس در آکادمی می باشد که شما عزیزان می توانید در آن توسط سامانه وبیناری با دیگر معامله گران آکادمی از طریق اینترنت به صورت تصویری، صوتی، متنی گفت و گو کنید. در ادامه با ما باشید تا با این خدمت ارزشمند بیشتر آشنا شوید.
3 Comments
newest
oldest most voted
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات
2 ماه گذشته

سلام
چطور در پشتیبانی عضو شوم ؟
قیلم آموزش را دیدم ولی در سایت قسمت پشتیبانی جور دیگر عمل می کند
راهنمایی بفرمایید

راضیه محبی
4 ماه گذشته

عالی بود ولی نت من ضعیفه و قطع میشه صدا نداشتم