chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

پیش بینی تحلیلگران بلومبرگ از راه اندازی ETF بیت کوین آمریکا در ماه اکتبر

پیش بینی تحلیلگران بلومبرگ از راه اندازی ETF بیت کوین آمریکا در ماه اکتبر

اریک بالچوناس و جیمز سیفارت-تحلیلگران ETF بلومبرگ-روز سه شنبه یادداشتی از سرمایه گذاران منتشر کردند. که پیش بینی می کند ETF بیت کوین به احتمال زیاد در ماه اکتبر تایید شود.

آنها پیشنهاد دادند که خروج اخیر ProShares و VanEck از ETF آتی اتریوم، می تواند حاکی از این باشد. که همه چیز در SEC به سرعت در حال حرکت است. کارشناسان ETF انتظار دارند که نهادهای نظارتی، چندین ETF را همزمان تصویب کنند و به این کار سرعت ببخشند.

“خروج سریع VanEck و ProShares از طرح پیشنهادی ETF آتی اتریوم، نشانه خوبی برای ETF احتمالی آتی بیت کوین است. زیرا SEC اجازه داده است این پرونده ها فعال باقی بماند. تحلیلگران می گویند که راه اندازی آن می تواند در ماه اکتبر انجام شود. و ما معتقدیم که SEC باید چند طرح را همزمان مجاز کند تا از مزایای پیشرو بودن یک طرح نسبت به دیگری جلوگیری کند.

این کار، امید دوباره ای برای سرمایه گذاران است که مدتهاست خواستار صندوق سرمایه گذاری قابل تأیید SEC در ایالات متحده هستند. SEC مدتهاست که تأیید خود را متوقف کرده است. و این امر منجر به ناامیدی برخی از اعضای آن شده است. هیستر پیرس، عضو کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، که مدت ها مدافع قوی رمزارزها بوده است. بارها و بارها اشاره کرده که ETF بیت کوین در ایالات متحده مدت زیادی به تاخیر افتاده است.

از همان سال گذشته، پیرس که توسط جامعه رمزارز “مادر کریپتو” نیز لقب گرفته. وضعیتی که سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا برای سرمایه گذاران آمریکایی در زمینه سرمایه گذاری رمزارزها ایجاد کرده را محکوم کرد. او اذعان می کند که یک خلأ وجود دارد که تنها SEC می تواند با اجازه دادن. به وجوه بیت کوین در بازارهای تنظیم شده، آن را پر کند. این کمیسر، عدم تمایل کمیسیون برای تصویب رمزارز ETF را ناعادلانه در این صنعت می داند.

او احساس می کند که عدم موفقیت SEC در ایجاد “پناهگاه امن” برای سرمایه گذاران و مبتکران صنعت رمزارز می تواند. این صنعت را از ایالات متحده دور کند. این وضعیت به ضرر کشور خواهد بود زیرا درآمد حاصل از صنعت نیز با آن همراه خواهد بود.

او در موارد متعددی این موضع را مجدداً بیان کرده است. و مقررات وضع شده با روش اجرایی را مورد انتقاد قرار داده که که این کمیسیون اخیرا در تنظیم صنعت رمزارز در غیاب چارچوبهای قانونی مشخص وضع کرده است.

در طرف دیگر داستان، Gary Gensler رئیس SEC قرار دارد. که امیدوار بود بتواند تغییر دیدگاه مطلوبی در موضع کمیسیون در مورد رمزارزها ایجاد کند. تا کنون، این امر باعث ناامیدی صنعت نشده است. جنسلر با موضع خود کتاب هایی در مورد اکثر بازیگران اصلی جامعه نوشته است. و در آن اشاره کرده که SEC به قدرت بیشتری برای تنظیم صنعت رمزارز برای حفاظت بهتر از مصرف کننده نیاز دارد.

در حالی که او به شدت احساس می کند این صنعت برای دستیابی به تمام پتانسیل خود به “قوانین راه” نیاز دارد. اما کمیسیون در ارائه قوانین گفته شده چندان کمک کننده نبوده است. عدم پاسخگویی وی به این سوال که آیا اتریوم یک اوراق بهادار به حساب می آید یا خیر، این را به خوبی نشان می دهد. جرمی هوگان وکیل دادگستری – که از طرفداران سرسخت پرونده شکایت SEC علیه ریپل است. برای شفافیت موضوع در توییتی از رئیس SEC درخواست کرد که به این سوال پاسخ دهد، اما پاسخی دریافت نکرد.

چنین شرایطی بخشی از موضوعاتی است که طرفداران رمزارز با SEC دارند. جامعه از SEC می خواهد به وضوح بیان کند که کدام رمزارزها را به عنوان اوراق بهادار می داند. و کدام را نمی داند. مدیرعامل میلیاردر دالاس ماوریکس NBA در واکنش به توییت اخیر جنسلر در مورد موضع کمیسیون در مورد رمزارزها. و حمایت از مصرف کننده، این احساس را بیان کرد.

وی پرسید “بهتر است خطوط را روشن و واضح کنید تا مردم بدانند قوانین چیست؟” و افزود که جامعه مشتاق رعایت قوانین است، اما هیچ کدام حاضر نبودند یا به وضوح تعریف نشده بودند.

به طور کلی، جامعه منتظر است تا ببیند اوضاع در ماه اکتبر یا قبل از آن چگونه پیش می رود.

مشاهده اخبار ارز دیجیتال در اینستاگرام همین حالا عضو شوید

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 2 =