EN-GB

ساده و قدرتمند در بازار بورس ثروت بساز

آیا می دانید با متد جبل عاملی در بازارهای مالی می توانید حرکات قیمت را بهتر از هر کسی تشخیص دهید؟

مشکل شما را حل کردیم!

همه ی ما می دانیم که معامله گری موفق در بازار بورس با روش های متداول بسیار مشکل و گیج کننده است. روش معامله گری جبل عاملی کلید ورود موفق به دنیای پیچیده ی معامله گری است وقتی کلید داشته باشی، همه راه ها باز است.

Ahmadreza Jabalameli

نیازهای معامله گر را می شناسیم 🙂

محیط مناسب معامله گری واژه صحیح سود وضرر آموزش پرایس اکشن جبل عاملی priceactionteam jabalameli

آموزش رایگان

اول ببین ، بعد تصمیم بگیر

کل تجربیات 17 ساله آقای جبل عاملی در زمینه معامله گری بازارهای مالی در ویدیو های آموزشی رایگان در اختیار شماست، تک تک نکات عنوان شده در ویدیو ها به شما در مسیر معامله گری کمک می کند. اولین قدم برای شروع موفقیت اینجاست.

JabalAmeli

ورکشاپ

تمرین در کنار مربی

شما در کنار مربیان مورد تایید جبل عاملی مباحث آموزشی را تمرین می کنید. در عمل میتوانید کاربرد آموزش ها در بازار را ببینید. مطمئن می شوید که همه چیز را می دانید، در ورکشاپ های زنده مهارت ها به شما منتقل می شود. 

معامله گری پرایس اکشن جبل عاملی - احمدرضا جبل عاملی

کوچینگ

هم نشینی با حرفه ای ها

تمرین به تنهایی نمی تواند شما را به معامله گر حرفه ای تبدیل کند، شما بایستی با زاویه ی دید معامله گران حرفه ای آشنا شوید، همچنین ذهن و روان شما برای پذیرش سود آماده باشد. کوچینگ های زنده با اساتید شما را حرفه ای می کند.

مهارت آموزی آنلاین

15 ماه دسترسی به جلسات کار با مربی، کوچینگ با اساتید، جلسات سایکوتراپی فرصت مناسبی است که به معامله گر سود ده بورس تبدیل شوید. ضمناٌ کتاب و دفترچه معامله گری را نیز دریافت می کنید.

مهارت آموزی حضوری

در کنار برخورداری از خدمات مهارت آنلاین، با شرکت در مهارت حضوری، به بررسی چالش ها و ابهامات بپردازید در آنجا آقای جبل عاملی با ارائه راهکارهای عملی و انجام معاملات زنده می توانید در کمتر از 20 ثانیه معاملات سود ده را تشخیص دهید.

JabalAmeli
رایگان شروع کنید، تاخیر جایز نیست.

برای استفاده از دوره های آموزشی رایگان از لینک زیر دوره رایگان ما را به دست آورید.