شرایط و قوانین

 عضویت طلایی آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی

 

با عضویت طلایی آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی می توانید به فایل های بخش طلایی دسترسی داشته باشید، برای اینکه  ابتدا در سایت عضو شده و سپس عضویت خود را ارتقا دهید. شما با خرید هر یک از پکیج های عضویت طلایی می توانید به این بخش دسترسی داشته باشید.

پکیج های عضویت طلایی محدودیت زمانی نداشته و بر اساس میزان استقاده شما از این بخش محاسبه می گردد. به عنوان مثال اگر شما بسته ۵ دانلودی را خریداری نمائید می توانید ۵ فایل از میان فایل های طلایی را انتخاب و دانلود کنید، شایان ذکر است که محدودیت زمانی برای دانلود فایل ها وجود ندارد و شما می توانید هر زمان که نیاز داشتید اقدام به دانلود فایل مورد نظراتان کنید.

پس از دانلود هر فایل ۱ اعتبار از حساب شما کسر می گردد و آن فایل به پنل کاربری تان برای همیشه اضافه خواهد شد، در صورتی که در دفعه اول موفق به دانلود فایل نشدید می توانید هر زمان که تمایل داشتید مجدد اقدام به دانلود آن فایل نمائید، اما فقط ۱ بار برای هر فایل از اعتبار شما کسر خواهد شد.

 

Filters Sort
No results found. Clear filters and try again?
فهرست
کورس آموزشی " تحلیل سنتیمنتال از صفر تا صد " بر روی سایت قرار گرفت. امکان پرداخت بعد از دانلود و مشاهده + پرداخت اقساطی برای این آموزش فعال گردید.همین حالا دانلود کنید!
+