شرایط و قوانین

 عضویت طلایی آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی

 

با عضویت طلایی آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی می توانید به فایل های بخش طلایی دسترسی داشته باشید، برای اینکه  ابتدا در سایت عضو شده و سپس عضویت خود را ارتقا دهید. شما با خرید هر یک از پکیج های عضویت طلایی می توانید به این بخش دسترسی داشته باشید.

پکیج های عضویت طلایی محدودیت زمانی نداشته و بر اساس میزان استقاده شما از این بخش محاسبه می گردد. به عنوان مثال اگر شما بسته ۵ دانلودی را خریداری نمائید می توانید ۵ فایل از میان فایل های طلایی را انتخاب و دانلود کنید، شایان ذکر است که محدودیت زمانی برای دانلود فایل ها وجود ندارد و شما می توانید هر زمان که نیاز داشتید اقدام به دانلود فایل مورد نظراتان کنید.

پس از دانلود هر فایل ۱ اعتبار از حساب شما کسر می گردد و آن فایل به پنل کاربری تان برای همیشه اضافه خواهد شد، در صورتی که در دفعه اول موفق به دانلود فایل نشدید می توانید هر زمان که تمایل داشتید مجدد اقدام به دانلود آن فایل نمائید، اما فقط ۱ بار برای هر فایل از اعتبار شما کسر خواهد شد.

 

Filters Sort
مدت عضویت
قیمت
خرید اشتراک
عضویت طلایی ۵ دانلود از فایل های بخش طلایی بدون محدودیت زمانی
50,000 تومان
عضویت طلایی ۱۰ دانلود از فایل های بخش طلایی بدون محدودیت زمانی + ۲ فایل هدیه
100,000 تومان
عضویت طلایی ۵۰ دانلود از فایل های بخش طلایی بدون محدودیت زمانی + ۱۰ فایل هدیه
500,000 تومان
عضویت طلایی ۱۰۰ دانلود از فایل های بخش طلایی بدون محدودیت زمانی + ۲۰ فایل هدیه
1,000,000 تومان
فهرست
بخش ارائه فرصت های مناسب معاملاتی بازار داخلی راه اندازی شد. جهت دیدن این بخش کلیک بفرمایید ( این بخش تا مدت محدودی رایگان و عمومی است )فرصت های معاملاتی
+