اعطای گواهینامه بین المللی CINVU به دانش پذیران

همکاری علمی مشترک گروه مالی جبل عاملی و شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام

از آنجا که کاربردی و موثر بودن محتوا و خدمات هر مجموعه ای به نحوی که منجر به درک، تغییر و موفقیت دیگران شود از بالاترین تائیدیه های صحت، اعتبار و اثر گذاری آن می باشد، اما وجود یک گواهینامه معتبر بین المللی می تواند مهر تائیدی بر کیفیت محتوا و خدمات باشد.

نظر به اینکه برخی از دانش پذیران عزیز مایل به دریافت گواهینامه معتبر بین المللی هستند، مفتخریم به اطلاع برسانیم که مجموعه جبل عاملی به این عزیزان گواهینامه CINVU که قابل استعلام در 57 کشور می باشد اعطا می نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص CINVU و اعتبار گواهینامه های آن توضیحات پایین را مطالعه فرمایید.

گواهینامه بین المللی پرایس اکشن

درباره OIC: 

سازمان همکاری اسلامی OIC، دومین سازمان بزرگ بین دولتی پس از سازمان ملل متحد، که با عضویت ۵۷ کشور به گسترش 4 قاره رسیده است. این سازمان بر اساس تصمیم اجلاسی در پادشاهی مغرب که در تاریخ ۲۵ سپتامبر ۱۹۶۹ برگزار شد تأسیس گردید.نشست سران این سازمان هر ۳ سال یک بار و در پایتخت یکی از کشورهای عضو برگزار می‌شود. کشورهایی که این کنفرانس را برگزار می‌کنند به مدت سه سال ریاست آن را بر عهده می‌گیرند.

OIC PRICEACTIONTEAM JABALAMELI

درباره COMSTECH:

کمیته دائمی همکاریهای علمی و فناوری سازمان همکاری اسلامی یا به طور اختصار COMSTECH به منظور افزایش همکاریهای علمی و ارتقاء سطوح ارتباطات علمی کشورهای عضو سازمان OIC تأسیس شده است. این کمیته با هدف و تأکید بر توسعه آموزش‌های تکمیلی، سرمایه‌گذاری در بخش تحقیقات، توجه ویژه به فناوری اطلاعات، مبادله اطلاعات میان کشورهای اسلامی و جلوگیری از فرار مغزها شکل گرفته است.

COMSTECH جبل عاملی پرایس اکشن

درباره CINVU:

شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام که به اختصار CINVU نامیده می‌شود، یکی از شبکه‌های COMSTECH می باشد. این شبکه که پایگاهی مهم و غنی برای تقویت و توسعه آموزش عالی همگانی 57 کشور عضو است، برای تحقق عدالت درعرصه دانش و اندیشه با تعمیق و تثبیت آموخته‌ها تلاش می‌کند. 

نمونه گواهینامه

مدت زمان تحویل گواهینامه از زمان ثبت درخواست حدود 1 ماه می باشد (به طور طبیعی مدت زمان لازم برای پست از خارج از کشور در این زمان تاثیر دارد)

هزینه اخذ گواهینامه 110 یورو که شامل هزینه های صدور، مالیات و ارسال می باشد.

این گواهینامه نخست توسط احمدرضا جبل عاملی تایید، سپس در فرایند صدور توسط سازمان بین المللی CINVU قرار می گیرد، که ممهور به مهر و امضاء CINVU و احمدرضا جبل عاملی می باشد.

توجه:

این گواهینامه کمکی در راستای هر گونه دستیابی به اقامت، شهروندی، اشتغال یا ادامه تحصیل در کشورهای عضو سازمان نیست.

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉