chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

دعوت کریگ رایت از ماسک برای بحث در مورد مسائل بیت کوین : ایلان باید چه پاسخی به این دعوت بدهد؟

دعوت کریگ رایت از ماسک برای بحث در مورد مسائل بیت کوین : ایلان باید چه پاسخی به این دعوت بدهد؟

دعوت کریگ رایت از ماسک برای بحث در مورد مسائل بیت کوین : ایلان باید چه پاسخی به این دعوت بدهد؟

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، یکی از چهره های شناخته شده ی مخالف بیت کوین و مدافع سرسخت پایداری و سازگاری ارزهای دیجیتال با محیط زیست است.

چند ماه پیش، ماسک پس از آنکه اعلام کرد تسلا خرید خودرو با استفاده از Bitcoin Core (BTC) را متوقف می کند. این بحث داغ را جرقه زد، زیرا “استخراج و معاملات بیت کوین به سرعت در حال مصرف سوخت های فسیلی بود.”

علاوه بر این، “جدایی” ماسک از بیت کوین، به سقوط این رمزارز سرعت بخشید. و در آن زمان قیمت آن بیش از 30 درصد کاهش یافت. با این حال، تصمیم ماسک یک تصمیم بد نیست و قصد ندارد به شهرت بیت کوین آسیب برساند. در حقیقت، این موضوع بر کسی پوشیده نیست که تسلا دارای بیش از یک میلیارد دلار بیت کوین است.

ماسک در بحث اخیر خود در مورد “بیت کوین به عنوان ابزاری برای توانمندسازی اقتصادی”، به ریشه مشکل بیت کوین اشاره کرده است. “بیت کوین به تنهایی نمی تواند مقیاس سیستم پولی جهان در لایه اصلی باشد. اما با استفاده از لایه دوم، این امر بسته به نحوه اجرای آن لایه امکان پذیر است. “

از آنجا که بیت کوین سقف بلوک خود را در 1 مگابایت با توان 7 تراکنش در ثانیه و کارمزد معاملات بالا. که در ماه آوریل به اوج 25 دلار رسید حفظ کرد. نوعی طلا است که به نفع افراد معدودی است که به اندازه کافی ثروتمند هستند و قادر به خرید و معامله با آن هستند.

در مقایسه، بلاک چین BSV از همه شبکه ها پیشی گرفته است. و می خواهد با همه معیارهای مهم کاربردی، از جمله ذخیره داده. و حجم معاملات روزانه، قابلیت مقیاس بندی و اندازه متوسط بلوک، به بزرگترین بلاک چین عمومی تبدیل شود.

با این اوصاف، بدیهی است که تصمیم ماسک برای متوقف کردن پذیرش پرداخت بیت کوین و نتیجه گیری وی مبنی بر اتلاف انرژی این رمزارز، موجه است.

با توجه به اینکه ماسک اعتراف کرده که او هنوز دوست دارد موفقیت بیت کوین را ببیند اکنون، دکتر کریگ اس. رایت از مدیرعامل تسلا برای بحث در مورد بیت کوین و مسائل مربوط به بلاک چین شخصا دعوت کرده است. رایت از ماسک دعوت کرده است تا در مورد همه این موارد و موارد دیگر در کنفرانس آتی CoinGeek که از 5 تا 7 اکتبر 2021 در The Sheraton، میدان تایمز نیویورک برگزار می شود، بحث کند.

“من و شما هر دو سابقه طولانی در زمینه نوآوری، به ویژه در مورد پرداخت ها داریم. با کار تحول آفرین شما در X.com و من به عنوان ساتوشی ناکاموتو که بیت کوین را اختراع کرد. سیستمی که به عنوان یک سیستم نقدی دیجیتال ساده طراحی شده است. ما می توانیم با هم کار کنیم تا همه چیز تغییر کند. شخصاً، ما هر دو مجبور بودیم با منتقدان بد آگاه و شرور برخورد کنیم. زمان نشان داد که ما به سادگی در آینده ای زندگی می کردیم. که آنها هنوز آن را به رسمیت نشناخته بودند. ما مردم را به نیویورک دعوت می کنیم تا در ساختن آینده به ما بپیوندند. امیدوارم با پیشنهاد من همراه باشید تا در حل این مسائل به من ملحق شوید. “رایت در گفتگو با ماسک گفت.

به نظر می رسد رایت و ماسک یک هدف در ذهن دارند.

موفقیت بیت کوین. اگر ماسک قصد دارد موفقیت بیت کوین را ببیند. و اگر او مبتكری است كه دوست دارد بلاك چین را به عنوان یك فناوری سبز ببیند. پس این شانس اوست كه با خالق بیت کوین SV و سایر متخصصان در این زمینه گفت وگویی روشنگرانه انجام دهد. زمینه های مقیاس بندی بلاک چین و انرژی سبز. ماسک چگونه باید پاسخ دهد؟ اگر او دعوت رایت را قبول کند واقعاً هیجان انگیز خواهد بود.

و اگر ماسک این کار را با ذهن باز انجام دهد. جهان در انتظار طوفان فکری فوق العاده ای از دو نابغه فناوری است. فرض کنید این دو ذهن بزرگ بتوانند همکاری کنند. در این صورت، فضای ارز دیجیتال در واقع با ارائه فناوری که همه می توانند از آن استفاده کنند. به ارائه دهنده خدمات ضروری تبدیل می شود.

مشاهده اخبار روزانه در اینستاگرام ما برای عضویت کلیک کنید.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =