همبستگی ارزها

چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

اگر شما هم فعال بازار بورس بین الملل باشید، حتما متوجه شده اید که وقتی جفت ارزی خاص صعود می کند، جفت ارز خاص دیگری در همان زمان نزول می کند. این موضوع اتفاقی نیست و شما می توانید از طریق ویجت زیر همبستگی بین ارزها را به صورت کامل مشاهده کنید.

♦ همبستگی ارزها

به خاطر ارتباط و بعضا وابستگی و تاثیر گذاری برخی ارزها، شاخص ها و کالاها بر روی یک دیگر، برخی از معامله گران به دنبال شناسایی این همبستگی ها بوده تا بتوانند از طریق پوشش ریسک، هزینه معاملات خود را به حداقل برسانند. هر چند این رویکرد مناسب شرکت های بازرگانی بزرگ می باشد و برای معامله گران خرد نه تنها مناسب نبوده بلکه مضر است، اما به دلیل اینکه برخی افراد به هر دلیلی به دنبال منابعی برای شناسایی این موضوع هستند ما این منبع را در اختیار علاقه مندان قرار داده ایم. اما توصیه ما این است که جدا از تصمیمات معامله گری بر پایه تئوری های بی اساسی که بر مبنای معاملات معکوس بر روی نمادهای دارای همبستگی می باشند، خودداری نمایید. پیشنهاد می کنیم که اگر تمایل به استفاده از این ابزار را دارید حتما ویدیو زیر را مشاهده بفرمایید. 

ابزار نمایش همبستگی ارزها

0

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل آموزشی صوتی و پی دی اف
حجم فایل ها : 50 مگابایت
زمان فایل صوتی : 20 دقیقه

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست