EY یک راه حل مقیاس پذیری اتریوم برای دامنه عمومی منتشر می کند

EY یک راه حل مقیاس پذیری اتریوم برای دامنه عمومی منتشر می کند

شرکت غول حسابرسی جهانی، ارنست و یانگ، سومین تکرار راه حل مقیاس پذیری اتریوم با سیستم مبتنی بر اثبات دانش صفر را منتشر کرده است.

تلاش های شرکت ارنست و یانگ برای ترویج معاملات امن و خصوصی از طریق بلاک چین با کارمزد های ارزان تر، با انتشار Nightfall 3 به اوج خود رسیده است.

این شرکت، در تاریخ 1 ژوئیه خبر داد که سیستم Nightfall 3، ترکیبی از سیستم مبتنی بر اثبات دانش صفر و rollup های خوش بینانه -zk-Optimistic rollup. برای بهبود کارایی معاملات در شبکه اتریوم است.

در واقع، راه حل zk-Rollups یکی از راه حل های مقیاس پذیری لایه دو است. که برای دستیابی به مقیاس پذیری برای شبکه هایی مانند اتریوم، با استفاده از قابلیت دسته بندی تراکنش ها، در حال توسعه است.

اولین مشارکت شرکت ارنست و یانک در سیستم مبتنی بر اثبات ZK. در آوریل 2019 بود، که قبلاً توسط Cointelegraph در آن زمان گزارش شده بود. در این تکرار جدید، تیم ارنست و یانک گفت که Nightfall 3 مجموعه ای از ابزارها برای مدیریت خصوصی معاملات اتریوم است.

گزارش شده است که Nightfall 3 بر مبنای ZK، تراکنش ها را در Optimistic Rollups اثبات می کند. و مشکل نیاز به همه نودهای احراز هویت برای بررسی اعتبار تراکنش ها را برطرف می کند.

نودهایی که بلوک های نامعتبر را به چالش می کشند پاداش دریافت می کنند.

بنابراین اطمینان حاصل می شود که فقط تراکنش های معتبر به بلاکچین اضافه می شوند. طبق گفته تیم ارنست و یانگ، Nightfall 3 بهبود قابل توجهی در بهره وری معامله و کاهش هزینه گاز دارد.

رهبر بلاکچین جهانی در EY Paul Brody، با جزئیات بهبود در راه حل zk-Rollups، اظهار داشت. که این پروتکل بهترین تعادل کارایی و امنیت ریاضی را برای معاملات خصوصی در شبکه اتریوم ارائه می دهد.

بر اساس این اعلامیه، راه حل Nightfall 3’s zk-Optimistic Rollups. می تواند تقریباً کاهش 90٪ هزینه گاز را در مقایسه با انتقال رمزهای عمومی ERC-20 ارائه دهد.

برودی با انتشار Nightfall 3 در دامنه عمومی، در اطلاعیه ای بیان کرد كه ارنست و یانگ در تلاش هستند. تا شتاب بیشتری در پذیرش این فناوری از سوی شركت دهند.

با توجه به اینکه نسخه Ethereum 2.0 هنوز در دست کار است. راه حل های لایه دو مانند ZK proofs و Optimistic Rollups همچنان به عنوان راه حل های کوتاه مدت برای افزایش توان شبکه اتریوم شناخته می شوند.

اثبات ZK، تنها کار اکتشافی شرکت ارنست و یانگ در مورد فناوری بلاکچین نیست. در واقع، این شرکت قبلاً یک ابزار تحلیل بلاکچین را منتشر کرده است. این غول حسابرسی یک نسخه بتا از تجزیه و تحلیل قرارداد هوشمند را در آوریل 2019 منتشر کرد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉