آموزش کار با پلتفرم معاملاتی بازار بورس

همانطور که قبلا گفته شد پلتفرم معاملاتی دارای ابزارهای بسیار زیادی است که 80 درصد از آنها باعث می شود که معامله گر در پروسه آنالیز بازار گمراه شود. در این آموزش یاد خواهید گرفت که دقیقا به چه صورتی باید پلتفرم معاملاتی خود را شخصی سازی کنید.

آموزش کار با پلتفرم معاملاتی بازار بورس

همانطور که قبلا هم گفته شده است تقریبا ۸۰ درصد از امکانات و ابزارهایی که پلتفرم معاملاتی در اختیارتان قرار می دهد، باعث می شود که در پروسه آنالیز بازار و انجام معاملات گمراه شوید و در بازار ضرر کنید.

در این آموزش یاد خواهید گرفت که دقیقا شما کدام یک از ابزارهای موجود در پلتفرم معاملاتی خود را نیاز دارید و برایتان مفید است و باید از آنها استفاده کنید و علت اینکه از مابقی آنها استفاده نمی کنید چیست؟

در ویدیو شماره ۱۰ به شما گفته شد که  پلتفرم معاملاتی در واقع پل ارتباطی بین شما و بازار بورس است که توسط کارگزاری به شما ارائه می شود.

هر کارگزاری هم پلتفرم معاملاتی مخصوص به خودش را داد که البته تمامی پلتفرم های معاملاتی موارد اصلی آنها که شما به آن برای معامله گری نیاز دارید کاملا مشابه همدیگر هستند.

بعد از اینکه شما در کارگزاری خود ثبت نام کردید، به شما یک لینک اینترنتی، نام کاربری و گذرواژه به ایمیلتان ارسال می کند. که شما می توانید از طریق آن به صورت تحت وب به پلتفرم معاملاتی خود متصل شوید.

توضیحات بیشتر را از زبان احمدرضا جبل عاملی، مدرس و معامله گر بازار بورس بشنوید.

  • نوع فایل: فایل آموزشی تصویری و صوتی
  • حجم فایل ها : 25 مگابایت - 17 مگابایت
  • زمان دوره: 12 دقیقه
برای دانلود باید وارد سایت شوید.
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments