محیط کار معامله گر بازار بورس به چه شکل است ؟

6-محیط کار شما به چه شکل است و به طور میانگین چه مقدار در روز می توانید در این محیط باشید؟ | آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی
چکیده این مطلب :
بازدید
2 دیدگاه

حتما برایتان جالب است که بدانید محیط کار معامله گر بازار بورس به چه شکل است و در روز یک معامله گر حرفه ای چه قدر زمان صرف انجام معاملاتی خود می کند. حتما این ویدیو را مشاهده کنید تا از پاسخ این سوالات را به صورت کامل دریافت کنید

محیط کار معامله گر بازار بورس به چه شکل است ؟

همانطور که در ویدیو قبلی گفته شد کار شما به عنوان معامله گر بازار بورس این است که با استفاده از استراتژی معاملاتی و قوانینی که در دوره آموزشی تحلیل سنتیمنتال یاد می گیرید، آینده حرکتی قیمت را تشخیص دهید و بعد از آن با استفاده از مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه وارد بازار شوید.

در این ویدیو به صورت دقیق تر با پلتفرم معاملاتی که یک معامله گر بازار بورس از طریق آن حرکت قیمت را مشاهده می کند، آشنا خواهید شد.

ساختار تمامی پلتفرم ها یکی است اما امکان دارد که از نظر ظاهری و برخی امکانات باهم دیگر متفاوت باشند.

فرقی نمی کند که شما از کدام پلتفرم معاملاتی استفاده می کنید، موضوع مهم این است که بتوانید حرکت آینده قیمت را بدون استفاده از هیچ ابزار پیچیده و گمراه کننده ای مثل اندیکاتورها، اسیلاتورهای و یا انواع و اقسام روش های مالی کلاسیک یا همان تحلیل تکنیکال مثل الیوت، گن، ایچیموکو، بیل ویلیامز، چنگال اندروز و… تشخیص دهید.

پلتفرم های معاملاتی ابزارهای بسیار زیادی را به صورت پیش فرض دارند که در دوره آموزشی تحلیل سنتیمنتال یاد خواهید گرفت که تقریبا ۸۰ درصد این ابزارها بی فایده هستند و متوجه خواهید شد که  چه طور می توانند معامله گر را در پروسه تشخیص آینده حرکت قیمت، گمراه کنند.

در این ویدیو علاوه بر اینکه محیط کار به شما نمایش داده می شود، در مورد این موضوع هم صحبت خواهد شد که یک معامله گر بازار بورس در روز  حداکثر چند ساعت می بایست کار کند؟

 

توضیحات بیشتر را از زبان احمدرضا جبل عاملی، مدرس و معامله گر بازار سرمایه بشنوید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست
کورس آموزشی " تحلیل سنتیمنتال از صفر تا صد " بر روی سایت قرار گرفت. امکان پرداخت بعد از دانلود و مشاهده + پرداخت اقساطی برای این آموزش فعال گردید.همین حالا دانلود کنید!
+