محیط کار معامله گر بازار بورس به چه شکل است ؟

حتما برایتان جالب است که بدانید محیط کار معامله گر بازار بورس به چه شکل است و در روز یک معامله گر حرفه ای چه قدر زمان صرف انجام معاملاتی خود می کند. حتما این ویدیو را مشاهده کنید تا از پاسخ این سوالات را به صورت کامل دریافت کنید

محیط کار معامله گر بازار بورس به چه شکل است ؟

همانطور که در ویدیو قبلی گفته شد کار شما به عنوان معامله گر بازار بورس این است که با استفاده از استراتژی معاملاتی و قوانینی که در دوره آموزشی تحلیل سنتیمنتال یاد می گیرید، آینده حرکتی قیمت را تشخیص دهید و بعد از آن با استفاده از مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه وارد بازار شوید.

در این ویدیو به صورت دقیق تر با پلتفرم معاملاتی که یک معامله گر بازار بورس از طریق آن حرکت قیمت را مشاهده می کند، آشنا خواهید شد.

ساختار تمامی پلتفرم ها یکی است اما امکان دارد که از نظر ظاهری و برخی امکانات باهم دیگر متفاوت باشند.

فرقی نمی کند که شما از کدام پلتفرم معاملاتی استفاده می کنید، موضوع مهم این است که بتوانید حرکت آینده قیمت را بدون استفاده از هیچ ابزار پیچیده و گمراه کننده ای مثل اندیکاتورها، اسیلاتورهای و یا انواع و اقسام روش های مالی کلاسیک یا همان تحلیل تکنیکال مثل الیوت، گن، ایچیموکو، بیل ویلیامز، چنگال اندروز و… تشخیص دهید.

پلتفرم های معاملاتی ابزارهای بسیار زیادی را به صورت پیش فرض دارند که در دوره آموزشی تحلیل سنتیمنتال یاد خواهید گرفت که تقریبا ۸۰ درصد این ابزارها بی فایده هستند و متوجه خواهید شد که  چه طور می توانند معامله گر را در پروسه تشخیص آینده حرکت قیمت، گمراه کنند.

در این ویدیو علاوه بر اینکه محیط کار به شما نمایش داده می شود، در مورد این موضوع هم صحبت خواهد شد که یک معامله گر بازار بورس در روز  حداکثر چند ساعت می بایست کار کند؟

 

توضیحات بیشتر را از زبان احمدرضا جبل عاملی، مدرس و معامله گر بازار سرمایه بشنوید.

  • نوع فایل: فایل آموزشی تصویری و صوتی
  • حجم فایل ها : 15 مگابایت
  • زمان فایل: 20 دقیقه
برای دانلود باید وارد سایت شوید.
2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

با سلام و احترام اینجانب افشین فتحی مرام از مطالب خوبی که برای همگان قرار دادید تشکر میکنم با اجازه شما قسمتی از مطالب شما را جهت مجموعه کتابهایی که تحت عنوان پکیج جامع آموزش بورس برای معرفی و یادگیری خرید و فروش سهام در بورس و کسب درآمد از این طریق برای عموم تدارک دیده ام استفاده کردم البته این مجموعه کتب تا کنون استقبال نشده و فروش نداشته ام اما اگر این کتاب های پی دی اف را که خودم از سطح اینترنت و تجربه خودم و با ترجمه جمع آوری کرده ام را خریداری کنند و استقبال… مشاهده بیشتر »

سلام جناب فتحی … مشکلی ندارد اما حتما باید با ذکر منبع باشد و پیشنهاد مجموعه آکادمی به شما این است که با توجه به علاقه و استعدادی که دارید، به دنبال یادگیری معامله گری بازار بورس باشید نه به دنبال آموزش آن.
از این راه خیلی سریع تر می توانید به ثروت برسید.
موفق باشید.