چرا نباید در حساب دمو، معامله کنید؟

چرا هرگز نباید در حساب دمو معامله انجام دهید؟ | آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی
چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

همانطور که می دانید حساب دمو (Demo)به حسابی گفته می شود که با پول غیر واقعی فعال می شود و حساب ریل (Real) با پول واقعی. در ویدیو آموزشی زیر متوجه خواهید شد که چرا هرگز نباید در حساب دمو معامله انجام دهید؟ همین حالا به رایگان دانلود کنید!

چرا نباید در حساب دمو، معامله کنید؟ 

مهمترین سوالی که معامله گران در پروسه آموزش می پرسند این است که من برای شروع باید از کدام نوع حساب استفاده کنم؟ دمو یا ریل
یا سوالی که در مرحله بعدی می پرسند این است که اگر بخواهیم از حساب دمو استفاده کنیم تا چه تعداد معامله یا تا چه زمانی و یا تا چند درصد کسب سود،  باید این کار را انجام دهیم؟

ابتدا لازمه که بدانید تفاوت حساب دمو با حساب ریل در چیست؟

حساب دمو به حسابی گفته می شود که در آن از پول غیر واقعی استفاده می شود و با معامله کردن در آن هیچ سود و یا هیچ ضرری نمی کنید ولی حساب ریل در واقع با پول واقعی شارژ می شود و قابل سود و یا ضرر کردن است.

لازم به ذکر است که این دو نوع حساب کاملا با هم از نظر نوسانات قیمتی و شرایط تغییرات قیمت یکسان هستند فقط تفاوت در نوع پولی هست که در حساب دمو و ریل از آن استفاده می شود.

برای عزیزانی که در بورس داخل کار می کنند وب سایتی هست به نام ” تالار مجازی بورس ایران ” که هر کسی می تواند به راحتی با عضویت یافتن در آن به صورت دمو شروع به معامله کند و برای عزیرانی که در بورس بین الملل فعالیت می کنند دسترسی به حساب دمو از طریق کارگزاری ها امکان پذیر است.

اما مهمترین مسئله این است که استفاده کردن از حساب های دمو یا مجازی باید به چه نحو انجام شود یا با چه هدفی استفاده شود؟

پیشنهاد می شود حتما ویدیو زیر را که به صورت رایگان است دانلود کنید و پاسخ سوال را از زبان احمدرضا جبل عاملی به صورت مستقیم بشنوید.

( این ویدیو فوق العاده مهم است)

 

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست
بخش ارائه فرصت های مناسب معاملاتی بازار داخلی راه اندازی شد. جهت دیدن این بخش کلیک بفرمایید ( این بخش تا مدت محدودی رایگان و عمومی است )فرصت های معاملاتی
+