کار شما به عنوان معامله گر بازار بورس چیست؟

کار شما به عنوان معامله گر بازار بورس، تشخیص آینده حرکت قیمت است. اما چطور؟ شما به چه طریقی قادر خواهید بود که آینده قیمت را تشخیص دهید و متوجه شوید که در بازار انتخابی خود در حال حاظر می بایست خریدار باشید یا فروشنده؟

کار شما به عنوان معامله گر بازار بورس چیست؟

حتما از خودتان می پرسید که من به عنوان یک معامله گر بازار بورس جهت کسب درآمد و فعالیت در این بازار چه اقداماتی را لازم است انجام دهم.

خیلی ساده، تشخیص دهید که آینده حرکتی قیمت چه خواهد شد. فرض کنید که سهامی را جهت خرید در بورس انتخاب کرده اید، کار شما به عنوان معامله گر بازار بورس این است که تشخیص دهید قیمت در آینده می خواهد بالاتر برود یا پایین تر.

منظور از آینده می تواند ۵ دقیقه بعد یا ۵ روز بعد هم باشد، این کاملا بسته به نوع آنالیز شما در بازار دارد.

سوال بعدی که حتما برای شما پیش خواهد آمد این است که من چطور می توانم آینده حرکت قیمت را تشخیص دهم.

مهمترین اصلی که در بازار و در همه موضوعات وجود دارد، عدم قطعیت است. شما هیچ گاه نمی توانید به صورت صد در صد تضمین کنید مثلا تا سن ۵۰ سالگی زندگی خواهید کرد. هیچ قطعیتی در این جهان وجود ندارد.

مسلما بازار بورس هم از این اصل، استثنا نیست. اما ما می توانیم به کمک علم تحلیل سنتیمنتال تا ۷۰ درصد آینده حرکتی قیمت را پیش بینی کنیم. این علم به شما کمک می کند که بتوانید در کمتر از ۱۰ ثانیه هر بازاری را که دوست داشته باشید در آن معامله کنید را آنالیز کرده و به سرعت تصمیم بگیرید که آیا خریدارید، فروشنده اید یا اینکه باید صبر کنید تا موقعیت بهتر شکل بگیرد.

توضیحات بیشتر را از زبان احمدرضا جبل عاملی، مدرس و معامله گر بازار سرمایه بشنوید.

  • نوع فایل: فایل آموزشی تصویری و صوتی
  • حجم فایل ها : 87 مگابایت - 5 مگابایت
  • زمان فایل : 4 دقیقه
برای دانلود باید وارد سایت شوید.
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments