ورکشاپ بررسی معاملات دانش پذیران

چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

در این ورکشاپ مدرس دوره تحلیل سنتیمنتال به بررسی معاملات دانش پذیرانی که در بازار واقعی معامله کردند می پردازد و تمامی ایرادات و مشکلات آنها را بررسی و با دادن راهکار به آنها کمک می کند تا کیفیت معاملات خود را بالاتر ببرند تا بتوانند سود بیشتری را از بازار کسب کنند.

معرفی ورکشاپ بررسی معاملات دانش پذیران

یکی دیگر از بخش های کوچینگ تخصصی دوره تحلیل سنتیمنتال، برگزاری ورکشاپ بررسی معاملات دانش پذیران است که در آن مدرس دوره به بررسی معاملات دانش پذیرانی که در بازار واقعی معامله کردند و ابهامات یا سوالاتی برای آنها پیش آمده است، پرداخته می شود.

هدف از برگزاری این ورکشاپ این است که ترس معامله گر از انجام معاملات در بازار واقعی رفع شود و در مرحله بعدی اگر هر سوال و یا پرسشی بعد، قبل یا هنگام باز بودن معامله دارد، به طور مستقیم و در سریع ترین زمان ممکن بتواند آن را رفع ابهام کند.

این ورکشاپ در روزهای سه شنبه هر هفته برگزار می شود که مختص دانش پذیرانی دوره تحلیل سنتیمنتال می باشد. این عزیزان می توانند بعد از ۲۴ ساعت از برگزاری هر ورکشاپ، ویدیو ضبط شده آن را در پروفایل کاربری خود مشاهده بفرمایند.

نمونه ورکشاپ بررسی معاملات دانش پذیران

نمونه شماره ۱

نمونه شماره ۲

نمونه شماره ۳

0

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل آموزشی صوتی و پی دی اف
حجم فایل ها : 50 مگابایت
زمان فایل صوتی : 20 دقیقه

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست
بخش ارائه فرصت های مناسب معاملاتی بازار داخلی راه اندازی شد. جهت دیدن این بخش کلیک بفرمایید ( این بخش تا مدت محدودی رایگان و عمومی است )فرصت های معاملاتی
+