منتـخب سردبیـر

جدیدترین مقالات

درصد ثابت پله ای

در این بخش برای شما ماشین حساب محاسبه میزان ریسک ورود به معامله با نام ” درصد ثابت پله ای ” قرار داده شده است. این ابزار دقیقا مثل ماشین حساب درصد ثابت عمل میکند با این تفاوت که بخشی از سرمایه را برای پایین آوردن ریسک معاملات نادیده می گیرد.

ادامه مطلب »

درصد ثابت

یکی از اقداماتی که هر معامله گر در پروسه انجام معامله انجام میدهد، محاسبه درصد ریسک است که این محاسبه می تواند با توجه به شرایط معامله گر می تواند متفاوت باشد. در این جا به معرفی یکی از رایج ترین روش های انجام این کار یعنی محاسبه درصد ریسک بر حسب ” درصد ثابت ” می پردازیم.

ادامه مطلب »

امید ریاضی

امید ریاضی معیار تشخیص سودده بودن یک معامله گر و در عین حال استراتژی معاملاتی است. این ابزار فوق العاده می تواند در افزایش سطح درآمد هر معامله گر با پیدا کردن نقاط ضعف و تبدیل آنها به نقاط قوت کاربردی و مناسب باشد. حتما از این ابزار که به رایگان برای شما قرار داده شده استفاده مفید ببرید.

ادامه مطلب »

ضریب سود سازی

یکی دیگر از ابزارهای مهم و حیاتی که فوق العاده استفاده از آن توصیه می شود، ابزار محاسبه ضریب سود سازی است. شما به کمک این ماشین حساب می توانید عملکرد خود و روش معاملاتی تان را در بازه های زمانی مشخص و تعریف شده محاسبه کنید.

ادامه مطلب »

ضریب نابودی سودها

ابزار محاسبه ضریب نابودی سودها به شما کمک می کند تا متوجه شوید که چه مقدار با از دست دادن تمامی سودهایی که در بازار کسب کرده اید فاصله دارید. یعنی طی چه تعداد معامله این سودها از بین خواهند رفت. مسلما هر چه این تعداد بیشتر باشد، یعنی شما موفق تر عمل کرده اید.

ادامه مطلب »

درصد جبران ضرر

یکی از ابزارهای مهم و حیاتی بخش کنترل کیفیت معامله گری، ماشین حساب محاسبه درصد جبران ضرر می باشد. با استفاده از این ابزار می توانید متوجه شوید که چه مقدار نیاز است سود کنید تا ضرری که تا الان روی حساب خود انجام دادید، جبران شود.

ادامه مطلب »

اکسپرت مدیریت پویا

این اکسپرت مناسب افرادی است که دوره آموزشی تحلیل پرایس اکشن جبل عاملی را گذرانده باشند و با مفهوم مدیریت پویا معاملات به طور کامل آشنا باشند. آقای وحید اسماعیلی یکی از دانش پذیران خوب آکادمی بعد از گذراندن دوره این اکسپرت را برای راحتی کار معامله گران در مدیریت پویا معاملات نوشته اند که می توانید به صورت رایگان آن را دانلود کنید.

ادامه مطلب »

تمپلیت اختصاصی آکادمی

در این جا شما می توانید تمپلیت معامله گری اختصاصی احمدرضا جبل عاملی را دانلود کرده و بر روی پلتفرم معاملاتی خود نصب کنید. رنگ های استفاده شده در این تمپلیت باعث می شود که روحیه و نشاط خود را در هنگام معامله کردن حفظ کنید تا کمتر دچار خطا شوید.

ادامه مطلب »

فیلتر بورسی

شما می توانید در این بخش به لیستی از بهترین فیلترهای بورسی که توسط آکادمی مورد تایید می باشند، دسترسی پیدا کنید. این فیلتر ها به شما کمک می کنند که از به گلچینی از سهامهایی دست پیدا کنید که دقیقا ویژگی های مد نظر شما را دارند.

ادامه مطلب »

ربات مشاوره هوشمند

شما در این بخش می توانید به راحتی با استفاده از پر کردن فیلدهای خالی ربات مشاوره هوشمند، به صورت کاملا دقیق و حرفه ای از وضعیت معامله گری خود مطلع شوید و با نقاط قوت و ضعف خود آشنا شوید. همین حالا این ربات که حاصل بیش از 2 سال تحقیقات احمدرضا جبل عاملی است را تست کنید.

ادامه مطلب »

ویدیوهای منتخب

معرفی دوره حضوری مهارت آموزی، معامله گری پرایس اکشن

آموزش رایگان معامله گری پرایس اکشن

معرفی دوره آنلاین مهارت آموزی، معامله گری پرایس اکشن

پیج فیسبوک

کانال آپارات

کانال آپارات

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

کانال توییتر

آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی پس از 14 سال تجربه در فروردین 1397 به عنوان ارائه دهنده برترین سیستم معاملاتی روز دنیا یعنی معامله گری سنتیمنتال توسط احمدرضا جبل عاملی، معامله گر برجسته بازارهای مالی شروع به کار کرده و تا به امروز توانسته است بیش از 3000 معامله گر پرورش دهد. مجله بین المللی بورس جبل عاملی به عنوان بستری کاملا تخصصی با ماموریت فرهنگ سازی، آموزش و افزایش اطلاعات عمومی جامعه معامله گران بازارهای مالی از تاریخ 19 آبان 99 فعالیت خود را به صورت رسمی در دو حوزه معامله گری سنتیمنتال و ارز دیجیتال آغاز کرده است که تصمیم دارد در این دو حوزه به صورت کاملا تخصصی خدمات خود را ارائه دهد. ما اینجـا هستیم تا اجازه ندهیم که تبلیغات کاذب و فریبنده روش های کاملا منسوخ شده تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال توسط کشورهای توسعه یافته و افـرادی که نتوانسته اند از معامله گری کسب درآمد کنند، امید و انگیزه معامله گران آینده بازارهای مالی را از بین ببرد. در مجله بین المللی بورس جبل عاملی ما تمام تلاش مان را می کنیم تا همواره با ارائه بهترین محتوای آموزشی در دو حوزه ارز دیجیتال و معامله گری سنتیمنتال شما را در مسیر کسب درآمد سرشار قرار دهیم.