چه طور خیلی ساده مشکل Over Trade را حل کنید؟

چه طور خیلی ساده مشکل Over Trade را حل کنید؟

یکی از مشکلاتی که معامله گرهای عزیز در شغل معامله گری بازار بورس دارند، موردی هست به نام Over Trade یا معامله بیش از حد که وقتی اتفاق خواهد افتاد که معامله گر یک یا تعدادی معامله بیش از حد معقول  ظرفیت خودش می گیرید، در این جا گفته می شود که معامله گر Over Trade کرده است.

over trade چیست و چه طور میتوانید خیلی ساده آن را جلو گیری کنید | آکادمی معامله گری بورس جبل عاملییکی از مهمترین سوالاتی که دانش پذیران می پرسند این است که چه تعداد معامله اگر اضافه تر گرفته شود، گفته می شود که ما اورترید انجام داده ایم؟

با توجه به تعریفی که از Over Trade یا معامله بیش از حد برایتان داده شد، حتی انجام یک معامله بیش تر که خارج از پلن معاملاتی تان یا خارج از قوانین استراتژی معاملاتی تان است و یا خارج از توان حساب من باشد، می توان گفت که Over Trade انجام شده است.

اما مهمترین سوالی که در این جا مطرح است اینکه، انجام معامله Over Trade چه ضررهایی برای معامله گر به همراه خواهد داشت؟ و اینکه چه راهکاری برای بهبود و کنترل این معضل وجود دارد؟

همان طور که گفته شد وقتی معامله گر اور ترید انجام می دهد که از قوانین استراتژی معاملاتی خود خارج شده باشد. پس معامله گر در حال انجام معاملاتی هست که احتمال موفقیت آنها پایین و احتمال شکست آنها زیاد است و در پلن معاملاتی اش تعریف نشده اند که نتیجه این اقدام بالا رفتن تعداد معاملات ضررده شان می باشد. دقیقا مثل تمامی افرادی که این اقدام را انجام داده اند و همین نتیجه را تجربه کردند.

ادامه مطلب را می توانید از طریق دانلود ویدیو آموزشی این بخش، آموزش ببینید. همین حالا رایگان دانلود کنید!

 

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =

سوالی داری شمارتو بده تماس می گیریم😉