chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

پیتر شیف برنده این مناظره است که آیا طلا ارزش ذخیره سازی بهتری نسبت به بیت کوین دارد یا خیر

پیتر شیف برنده این مناظره است که آیا طلا ارزش ذخیره سازی بهتری نسبت به بیت کوین دارد یا خیر | آموزش پرایس اکشن | پرایس اکشن | آموزش بورس | درآمد دلاری ساده | درآمد دلاری با ارز دیجیتال | بهترین روش درآمد دلاری | بهترین کسب درآمد دلاری | بهترین راه گسب درآمد دلاری | آموزش ارز دیجیتال | آموزش فارکس | آموزش بورس با ارز دیجیتال | آموزش خرید ارز دیجیتال | آموزش فروش ارز دیجیتال |

پیتر شیف برنده این مناظره است که آیا طلا ارزش ذخیره سازی بهتری نسبت به بیت کوین دارد یا خیر؟

در جریان مناظره، شیف گفت که “در حقیقت، بیت کوین و طلا هیچ وجه مشترکی ندارند. زیرا طلا به دلیل خواص فلزی خود دارای ارزش است. در حالی که بیت کوین فقط یک “پمپ و دامپ بزرگ” است.

پیتر شیف، طرفدار طلا و و مردد در مورد رمز ارز. برنده بحث در مورد این است که طلا نسبت به بیت کوین، ارزش ذخیره برتر است.

شیف روز چهارشنبه در مناظره ای که توسط Intelligence Squared برگزار شد. با آنتونی اسکاراموچی بنیانگذار و سیاستمدار سابق Skybridge روبرو شد.

قبل از شروع بحث طلا در برابر بیت کوین، یک نظرسنجی صورت گرفت و نشان داد. که 38 درصد از مخاطبان آنلاین، وضعیت را به نفع فلز گرانبها، 26 درصد به بیت کوین و 35 درصد بلاتکلیف اعلام کردند. شیف تا پایان مناظره و بحث توانست نظر تعداد قابل توجهی را به این فلز گرانبها تغییر دهد. در حالیکه نتایج نهایی طلا 51 درصد، بیت کوین 32 درصد و 17 درصد بلاتکلیف بود.

اسکاراموچی با تأکید بر اینکه ارزش بیت کوین از شبکه آن گرفته شده است. که معاملات همتا به همتا را بدون شخص ثالث امکان پذیر می کند، صحبت خود را آغاز کرد. او همچنین پیشنهاد کرد که بیت کوین به دلیل کمیاب بودن و ویژگی های دیجیتالی خود دارای برتری نسبت به طلا است:

“من فکر می کنم این انقلاب رمزارز – و بیت کوین به طور خاص، به دلیل کمیابی آن – از طلا فراتر می رود. زیرا قابل حمل تر است ؛ از نظر معامله بر روی بلاک چین غیرقابل نفوذ است ؛ […] و به سرعت در حال تصویب است. “

وی افزود: “در نتیجه قیمت ها بسیار بالاتر خواهد رفت.”

در پاسخ، شیف گفت که “در حقیقت، بیت کوین و طلا هیچ وجه مشترکی با هم ندارند. زیرا او استدلال کرد که بیت کوین مانند طلا به بازار عرضه می شود اما هیچ “خاصیت فلزی” که ارزش طلا را می دهد ندارد.

“بخشی از تقلب در بازاریابی این است که سعی کنیم بیت کوین را طلا، طلا 2.0، طلای دیجیتال نشان دهیم. منظورم این است که بیت کوین همیشه به عنوان یک کوین نمایش داده می شود و رنگ آن طلایی است. اما این یک کوین نیست ؛ این فقط یک رشته دیجیتالی از اعداد است ؛ هیچ ماده ای ندارد. “

او استدلال کرد که بین “قیمت و ارزش” تفاوت وجود دارد. زیرا ارزش طلا با کاربرد آن در دنیای واقعی تعیین می شود، در حالی که بیت کوین در دنیای واقعی پشتوانه ملموسی ندارد:

“طی 100 سال، 1000 سال، طلایی که امروز ذخیره می کنم. می تواند ذوب شود و در لوازم الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد یا در جواهرات استفاده شود، یا برای هر کاربرد جدیدی که امروزه وجود ندارد اختراع شده باشد.”

در طول بحث، این شخص مردد در مورد رمزارز، بیت کوین را به عنوان “طرح پونزی”، ” پمپ و دامپ بزرگ ” توصیف کرد. شیف همچنین از افزایش قیمت این رمزارز ناراحت نیست. زیرا او معتقد است که نهنگ هایی که زودتر وارد بیت کوین شده اند به تدریج از بین می روند.

در اینجا بحث مربع هوشمندانه ی بیت کوین در برابر طلا است که من با اسکاراموچی انجام دادم. از آنجایی که شما پامپرهای بیت کوین این بار فراموش کردید رای را تقلب کنید. من واقعاً توانستم این رای را برنده شوم. بررسی کنید و خودتان قضاوت کنید.

“از نظر من، این یک پمپ و دامپ عظیم است، که بچه ها زود شروع به کار کردند […] دائماً سعی می کنند بازار را تقویت کنند تا اشتیاق و شتاب و FOMO زیادی ایجاد کنند آنها می توانند به تدریج در این بازار که خود ایجاد می کنند بفروشند. “

اسکاراموچی تأکید کرد که ارزش بیت کوین به شبکه جهانی آن وابسته است. و دیجیتالی شدن در مرحله بعدی بشریت به این صورت ظاهر می شود که گویی “نرم افزار در حال خوردن جهان است. شیف اظهار داشت که تنها در صورتی تصمیم خود را تغییر می دهد. که بیت کوین از طلا پشتیبانی کند. و در واقع به عنوان یک ارز استفاده شود نه اینکه در درجه اول کاربردش معامله باشد.

شیف در جشن پیروزی خود، مایکل سیلور، طرفدار بیت کوین و مدیر عامل میکرواستراتژی را به شوخی صدا کرد:

“من فقط باید یک چیز را بگویم: مایکل سیلور، من را فریب نده، من می دانم که تو آنجا هستی.”

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − نه =