ورکشاپ رواشناسی و عصب شناسی معامله گری

چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

در ورکشاپ روانشناسی و عصب شناسی معامله گری، دانش پذیران به طرح سوالات مربوط به مسائل احساسی و روانی که در هنگام معامله در بازار با آن ها برخورد دارند، می پردازند که توسط احمدرضا جبل عاملی بررسی و درمان می گردد.

معرفی ورکشاپ

 روانشناسی و عصب شناسی معامله گری

یکی دیگر از بخش های کوچینگ تخصصی دوره تحلیل سنتیمنتال، برگزاری ورکشاپ روانشناسی و عصب شناسی معامله گری است که برای اولین بار در ایران توسط احمدرضا جبل عاملی برگزار می گردد. این علم از طریق مسائل مربوط حوزه روانشناسی و عصب شناسی معامله گری به بررسی رفتارها، عادات، عقاید، نگرش ها و احساساتی می تواند باعث ضررده شدن معامله گران شود، می پردازد.

هدف از برگزاری این ورکشاپ تکمیل کردن خدمات پشتیبانی دوره و ارائه تکنیک و راهکارهای درمانی به معامله گرانی است که نیاز دارند تا از نظر روحی و روانی به یک تعادل عالی در شغل خود دست یابند.

این ورکشاپ که هر هفته چهارشنبه ها برگزار می شود، مختص به دانش پذیرانی است که در دوره های حضوری یا آنلاین تحلیل سنتیمنتال شرکت کرده اند می باشد و این عزیزان می توانند ۲۴ ساعت بعد از اتمام هر ورکشاپ، ویدیو ضبط شده آن را در پروفایل خود مشاهده کنند.

نمونه برگزار شده ورکشاپ روانشناسی و عصب شناسی معامله گری

نمونه شماره 1

نمونه شماره 2

نمونه شماره 3

دسترسی شما غیر فعال است. به همین علت لینک ورود نمایش داده نمی شود!

اگر تمایل به شرکت در کوچینگ تخصصی دوره تحلیل سنتیمنتال ( تمامی ورکشاپ ها )  را دارید، ابتدا می بایست از طریق دکمه زیر وارد بخش هوش جمعی شده و اشتراک این بخش را دریافت نمایید. قابل ذکر است که اشتراک بخش هوش جمعی به صورت مادام العمر رایگان می باشد.

0

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل آموزشی صوتی و پی دی اف
حجم فایل ها : 50 مگابایت
زمان فایل صوتی : 20 دقیقه

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست