ورکشاپ پرسش و پاسخ و رفع اشکال

چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

در این ورکشاپ معامله گران و دانش پذیران دوره تحلیل سنتیمنتال می توانند به صورت مستقیم تمامی سوالات و ابهامات خود را از طریق سامانه وبیناری از مدرس دوره بپرسند و پاسخ کامل آنرا دریافت نمایند. این ورکشاپ مختص به دانش پذیران دوره است.

معرفی ورکشاپ پرسش و پاسخ و رفع اشکال

همانطور که مطلع هستید یکی از بخش های کوچینگ تخصصی دوره تحلیل سنتیمنتال، برگزاری ورکشاپ پرسش و پاسخ و رفع اشکال است که در آن معامله گران و دانش پذیران آکادمی می توانند به راحتی هر سوال و یا ابهام خود را به صورت مستقیم از مدرس دوره سوال کنند.

این ورکشاپ هر هفته در روز های دوشنبه برگزار می شود که هدف از برگزاری آن پوشش کامل تمامی نیاز های دانش پذیران و معامله گران بعد از گذراندن دوره است. چون تجربه نشان داده که آموزش دیدن به خودی خود نمی تواند کاربردی و مفید باشد بلکه لازمه آن پشتیبانی و رفع نیازهای فرد آموزش دیده می باشد.

ورکشاپ پرسش و پاسخ و رفع اشکال مختص به دانش پذیرانی است که در دوره تحلیل سنتینتال شرکت کرده اند و این عزیزان می توانند ویدیو ضبط شده هر ورکشاپ را ۲۴ ساعت بعد از برگزاری، در پروفایل خود مشاهده بفرمایند.

نمونه برگزار شده ورکشاپ پرسش و پاسخ و رفع اشکال

نمونه شماره 1

نمونه شماره 2

نمونه شماره 3

دسترسی شما غیر فعال است. به همین علت لینک ورود نمایش داده نمی شود!

اگر تمایل به شرکت در کوچینگ تخصصی دوره تحلیل سنتیمنتال ( تمامی ورکشاپ ها )  را دارید، ابتدا می بایست از طریق دکمه زیر وارد بخش هوش جمعی شده و اشتراک این بخش را دریافت نمایید. قابل ذکر است که اشتراک بخش هوش جمعی به صورت مادام العمر رایگان می باشد.

0

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل آموزشی صوتی و پی دی اف
حجم فایل ها : 50 مگابایت
زمان فایل صوتی : 20 دقیقه

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست