از سال 1383

پیشرفت و موفقیت شما راهی است که ما قبلا رفته ایم.

مدیریت ریسک جبل عاملی ( فوق حرفه ای )

♦ مدیریت ریسک جبل عاملی ( حرفه ای )

همانطور که حتما تا به حال متوجه شده اید پلن های مدیریت ریسک همگی یک ضعف دارند و آن این است که نمی توانند ارزیابی دقیق و هوشمندی از میزان مهارت و تجربه معامله گر داشته باشند و همین طور نمی توانند میزان ریسک پذیری معامله گر را تشخیص دهند. در این جا ماشین حساب هوشمندی برایتان قرار داده شده است که میتواند با توجه به اطلاعاتی که در اختیارش قرار میدهید درصدی از ریسک را به شما پیشنهاد بدهد که با توجه به کیفیت معاملاتتان، میزان مهارت و تجربه شما در بازار باشد. حتما ویدیو زیر را ببینید تا به صورت کامل با مزایا و نحوه استفاده از آن آشنا شوید.

توضیحات تکمیلی:

تا کنون معروف ترین روش های مدیریت ریسک را با هم مرور کردیم، اما همانطور که هر یک از آنها دارای معایبی مختص خود بودند، یک ضعف نیز همگی به صورت مشترک دارند و آن نا شناخته بودن میزان ریسک پذیری، متناسب با کیفیت معاملات و رویکرد تجربی و علمی در مهارت معامله گر است.

یعنی سنجش تاثیر فاکتورهای سطح علم، تجربه، مهارت و استعداد معامله گری برای معامله گران مختلف در هیچ یک از آنها جایی نداشته و به طور غیر منطقی و به دور از توجیه تخصصی، درصدی ریسک به صورت ثابت برای همه معامله گران تعریف می شود؛ مانند 1% یا 3% یا 5%

اما در روش مدیریت هوشمند ریسک، اثر گذاری تمام فاکتورهای سطح علم، تجربه، مهارت و استعداد معامله گر، بر روی همه معاملات سنجیده شده و درصد ریسک هر معامله برای هر معامله گر بر پایه ترکیبی از تاثیر فاکتورهای یاد شده بر روی معاملات همان شخص مشخص می گردد.

یعنی هر شخص در هر معامله، درصد ریسک متناسب با عملکرد خود را خواهد داشت.

برای اینکه این مدل مدیریت ریسک خروجی دقیق تری ارائه نماید، حتما لازم است که زمانی از آن استفاده گردد که قبلا حداقل 100 معامله انجام شده باشد که بهترین مدل مدیریت ریسک برای 100 معامله اول، روش درصد ثابت پله ای می باشد.

ماشین حساب هوشمند میزان ریسک معاملات بر پایه پلن طراحی شده توسط احمد رضا جبل عاملی

ابزاری که در اینجا به شما معرفی می شود توسط احمدرضا جبل عاملی طراحی گردیده و میزان ریسک ورود به معامله را بر حسب میزان تجربه، سابقه، درصد موفقیت، درصد شکست و... محاسبه می کند و از انعطاف پذیری خیلی بالایی نسبت به تمامی ابزارهای دیگر برخوردار است.
6 Comments
newest
oldest most voted
Inline Feedbacks
دیدن همه نظرات
مسعود
3 ماه گذشته

با سلام، ایا نشان دادن فقط یک میله و حجم معاملاتی درست هست یا ایرادی در محاسبات هست؟

سخی غراوی
10 ماه گذشته

سلام و عرض ادب
قبل از هر چیزی بابت زحمات جنابعالی بسیار سپاسگزارم

میخواستم بگم این ماشین حساب مدیریت ریسک هوشمند اصلا کار نمیکنه و همیشه یک عدد ثابت برای بنده میاره
ایا مشکلی پیش اومده؟

mrshojae
10 ماه گذشته
پاسخ به  سخی غراوی

سلام جناب غراوی عزیز … بابت اینکه اطلاع دادید ممنون. به تیم پشتیبانی جهت رفع مشکل اطلاع داد شد.

سخی غراوی
10 ماه گذشته
پاسخ به  mrshojae

سلام و عرض ادب
متاسفانه هنوز مشکل قسمت مدیریت ریسک جبل عاملی (حرفه ای) حل نشده و فقط یک نمودار میله ای میارزه
سپاس فراوان

mrshojae
10 ماه گذشته
پاسخ به  سخی غراوی

با تشکر از شما جناب سخی، این مورد در حال بررسی است و بعد از رفع مشکل اطلاع رسانی خواهد شد