chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

S&P شاخص های رمزارز را راه اندازی می کند

S&P شاخص های رمزارز را راه اندازی می کند و برای اولین بار با بیت کوین و اتر شروع به کار می کند

S&P شاخص های رمزارز را راه اندازی می کند و برای اولین بار با بیت کوین و اتر شروع به کار می کند

شاخص های  S&Pداوجونز برای ایجاد شفافیت در بازار درحال ظهور رمز ارزها، سه شاخص  رمز ارز معرفی می کند.

شاخص های S&P داو جونز، یک منبع عمده جهانی برای داده ها و تحقیقات مبتنی بر شاخص است که اولین شاخص های رمز ارز خود را در میان موج مجدد بازارهای رمز ارز معرفی کرده است.

این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که سه شاخص رمز ارز مرتبط با دو  تا از بزرگترین رمز ارزها  یعنی بیت کوین و اتر را به کار انداخته است.

این سه شاخص جدید معرفی شده  عبارتند از S&P Bitcoin ، S&P Ethereum و S&P Crypto Mega Cap Index  که برای پیگیری عملکرد BTC و ETH بر اساس ارزش بازار طراحی شده است. هر سه شاخص بلافاصله روی وب سایت S&P قرار گرفته اند.

این شرکت تأکید کرد که شاخص های رمزارز جدید برای اندازه گیری عملکرد دارایی های رمز ارز ذکر شده در مبادلات بورسی باز و رسمی طراحی شده است که حداقل نیازهای نقدینگی و ارزش بازار را برآورده می کنند. شاخص های S&P داو جونز خاطرنشان کرد: “هدف این شاخص ها ایجاد شفافیت در بازار در حال ظهور رمز ارزها است.”

براساس این اعلامیه ، داده های مرجع و قیمت گذاری رمز ارز S&P توسط شرکت  داده و حسابداری رمز ارز لوکا ارائه شده است. این شرکت توسط شرکت مادر S&P DJI S&P Global و همچنین سرمایه گذار میلیاردر جورج سوروس و مشاورمالی CPA.com پشتیبانی می شود.

S&P DJI در ابتدا برنامه خود را راه اندازی شاخص های رمزارز در اواخر 2021 اعلام کرد و هدفش این بود که 550 دارایی دیجیتالی را پوشش بدهد.

آخرین حرکت S&P DJI در بازار رمز ارز ، یک نقطه عطف مهم برای پذیرش گسترده رمز ارزها در بازار سرمایه و مالی سنتی است.

این حرکت در حالی اتفاق افتاده است که افزایش مجدد قیمت اتر در بازارهای رمز ارز، یعنی دومین و بزرگترین رمزارز از نظر ارزش بازار – در روز دوشنبه به اوج خود یعنی  بالاتر از 3400 دلار رسید.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + چهارده =