درصد ثابت پله ای

چکیده این مطلب :
بازدید
بدون دیدگاه

در این بخش برای شما ماشین حساب محاسبه میزان ریسک ورود به معامله با نام ” درصد ثابت پله ای ” قرار داده شده است. این ابزار دقیقا مثل ماشین حساب درصد ثابت عمل میکند با این تفاوت که بخشی از سرمایه را برای پایین آوردن ریسک معاملات نادیده می گیرد.

♦ درصد ثابت پله ای

درصد ثابت پله ای، نوعی دیگر از پلن های مختلف محاسبه مدیریت ریسک است که کمی پیشرفته تر از پلن درصد ثابت است و تفاوت کلی که این دو در درگیری سرمایه کمتر با هم در میزان ریسک کمتر می باشد. شما میتوانید در ویدیو زیر مزایا و معایب این پلن معاملاتی را بهتر بشناسید.

توضیحات تکمیلی:

پس از سال ها، معامله گران برای این که بتوانند مقدار کمتری از سرمایه خود را در معرض ریسک قرار داده و یا سود های حاصله ی اخیر خود را در حاشیه امنیت بیشتری حفظ کنند، تغییری در محاسبات ریسک خود اعمال نمودند و بجای اینکه ریسک را نسبت به کل سرمایه موجود خود حساب کنند، بخشی از سرمایه یا سود را نادیده گرفته و تنها روی باقی آن ریسک خود را اعمال می کردند؛ نتیجتا تنها پس از رشد درصدی مشخص از سرمایه، آن را به سرمایه تحت ریسک معاملات اضافه می کردند که این کار به روش درصد ثابت پله ای مشهور شد.

ماشین حساب هوشمند محاسبه میزان ریسک بر مبنای پلن درصد ثابت پله ای

0

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل آموزشی صوتی و پی دی اف
حجم فایل ها : 50 مگابایت
زمان فایل صوتی : 20 دقیق

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست