فیلتر بورسی

چکیده این مطلب :
بازدید
3 دیدگاه

شما می توانید در این بخش به لیستی از بهترین فیلترهای بورسی که توسط آکادمی مورد تایید می باشند، دسترسی پیدا کنید. این فیلتر ها به شما کمک می کنند که از به گلچینی از سهامهایی دست پیدا کنید که دقیقا ویژگی های مد نظر شما را دارند.

♦ فیلتر بورسی

آکادمی معامله گری بورس جبل عاملی در این صفحه برای شما بهترین فیلتر های بورسی را گردآوری کرده است که می توانید با استفاده از انها کیفیت معاملات خود را بهبود ببخشید.

همان طور که می دانید در بازار بورس صنایع و شرکت های بسیار زیادی پذیرفته شده اند که این باعث به وجود آمدن حجم زیاد داده های مالی شده است و از آنجا که یکی از پارامترهای مهم در تصمیم گیری های معاملاتی، به روز بودن اطلاعات و سرعت تحلیل و پردازش آنهاست، میتوانید برای حل این مشکل از فیلتر بورسی که در ادامه برایتان قرار داده شده است استفاده کنید.

همان طور که از اسم آن پیداست این فیلترها به شما کمک می کنند تا از بین انبوهی از شرکت های بورسی، آنهایی را انتخاب کنید که بهترین و بیشترین پتانسیل بازدهی را داشته باشند

لیست فیلترهای بورسی

 ← فیلتر شماره ۱ : 

کاربرد: نمایش لیست سهامی که گذشته درخشانی داشته اند و نسبت به هم گروهی هایشان از پتانسیل بیشتری برای سوددهی برخوردارند.

((pf)>=1.02*(py)) && ((pc)>=(py)) && (100*(((pmax)-(pmin))/(pc))>2) && (bvol)<1000000 && (pcp)>0.5

 ← فیلتر شماره ۲ : 

کاربرد: نمایش لیست سهامی که در فاز استراحت بوده – بزودی صعودی میشوند و موقعیت مناسبی برای نوسان گیری به شمار میروند – قیمت پایانی این سهم ها ۲+ بوده و قیمت فعلی آنان اختلافی بیش از ۲% با قیمت پایانی دار

((pc)-(pl))/(pc) > .02 && (pcp)>2 && (tno)>10 && (pl)!=(tmin)

 ← فیلتر شماره ۳: 

کاربرد: نمایش لیست سهام کم ریسک و منطقی برای خرید میان مدت.

((bvol)<400000 || (x<45000000 && (bvol)!=1))&& ((tno)>20) && ((tvol)>20000) && ((pe)>0 && (pe)<7)

 ← فیلتر شماره ۴: 

کاربرد: نمایش لیست سهامی که آخرین قیمت معامله جاری بیشتر از ۱+% و قیمت پایانی کمتر از ۱-% دارند. ( نتیجه : احتمال آغاز روند صعودی )

(plp)>1 && (pcp)<-1

 ← فیلتر شماره ۵: 

کاربرد: لیست سهامی که آغاز روند مثبت چند روزه در پیش دارند. بدین صورت که حجم معاملات بالاتری در آخرین قیمت روز نسبت  سایر روزها دارند و به احتمال فراوان در روز معاملاتی بعد مثبت خواهند بود.

(tno)>50&&(tvol)>(bvol)&&(bvol)<=7000000&&(plp)>=(pcp)+1.5&&(eps)>0

 ← فیلتر شماره ۶: 

کاربرد: لیست سهام دارای تقاضای بالا در قیمت مثبت

((qd1)+(qd2)+(qd3))>50*((qo1)+(qo2)+(qo3))&&(p1)==(pmax)

0

لینک های دانلود

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل در صورتی که عضو هستید ابتدا با نام کابری خود وارد شوید و در غیر این صورت از طریق فرم زیر بصورت سریع عضو سایت شوید و فایل را دانلود نمائید

فایل آموزشی صوتی و پی دی اف
حجم فایل ها : 50 مگابایت
زمان فایل صوتی : 20 دقیقه

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

نظرات

فهرست
کورس آموزشی " تحلیل سنتیمنتال از صفر تا صد " بر روی سایت قرار گرفت. امکان پرداخت بعد از دانلود و مشاهده + پرداخت اقساطی برای این آموزش فعال گردید.همین حالا دانلود کنید!
+