chartical.jabalameli priceactionteam

آکادمی معامله گری چارتیکال

سابقه معامله گری
12 +
از سال 1383
سابقه تدریس
1 +
از سال 1396
تدریس به
8563 +
نفر
جلسات زنده
3000 +
ساعت

مقاله سفید ویزا، NFT ها را به عنوان “رسانه ای امیدوارکننده برای مشارکت طرفداران” توصیف می کند

مقاله سفید ویزا، NFT ها را به عنوان "رسانه ای امیدوارکننده برای مشارکت طرفداران" توصیف می کند | آموزش پرایس اکشن | آموزش رایگان سنتیمنتال | آموزش رایگان فارکس | آموزش رایگان ارز دیجیتال | آموزش رایگان پرایس اکشن | درامد دلاری ارز دیجیتال | درآمد دلاری فارکس | آموزش کسب درامد دلاری از بورس | بورس فارکس | معامله ارز دیجیتال | معامله گری ارز دیجیتال |

مقاله سفید ویزا، NFT ها را به عنوان “رسانه ای امیدوارکننده برای مشارکت طرفداران” توصیف می کند.

این توکن غیرمثلی یا NFT، 2.5 میلیارد دلار فروش در نیمه اول سال 2021 را ثبت کرد. شرکت هایی مانند ویزا همچنان در این صنعت به سرعت در حال رشد هستند.

بر اساس یک مقاله سفید که اخیراً توسط غول پرداخت جهانی منتشر شده است. پیشرفت ویزا در بازار NFT با ارزیابی فناوری اصلی و توانایی آن در خدمت به عنوان “رسانه امیدوار کننده برای مشارکت طرفداران” صورت گرفته است.

نشریه 23 آگوست، توکنهای غیر مثلی را به عنوان یک نوآوری مهم در طول همه گیری کرونا توصیف کرد. جایی که دستور ماندن در خانه، تماشای زنده ی ورزشها، سرگرمی و موسیقی زنده را محدود می كرد. در عین حال، NFT ها در زمانی ظهور می کنند. که طرفداران، مشتاق پیوستن به جوامع دیجیتالی با محوریت هنرمندان یا تیم های ورزشی مورد علاقه خود هستند.

ورزش های حرفه ای به طور ویژه تحت تأثیر این همه گیری قرار گرفتند. و تخمین زده می شود که درآمد لیگ های بزرگ جهان، در حدود 18 میلیارد دلار زیان دیده اند. به گفته ویزا، این امر “نیاز به تنوع درآمدها و تمرکز بر فناوری برای جابجایی مشاغل برای فرصت های رشد و جلب توجه طرفداران را بیشتر می کند.

از این نظر، “NFT ها برای کلکسیون داران، طرفداران، تیم ها، لیگ ها و استعدادها جذابیت دارد. به طور خاص، NFT ها می توانند به منابع اصلی مشارکت طرفداران. مدیریت ارتباط با مشتری و جریان درآمد جدید تبدیل شوند. کاربرد اصلی NFT، کلکسیونی، هنر و بازی بود.

این مقاله سفید همراه با اطلاعیه ویزا مبنی بر خرید اولین NFT خود  CryptoPunk 7610 – به قیمت 150،000 دلار منتشر شد. CryptoPunks مجموعه ای از 10000 NFT منحصر به فرد با اثبات مالکیت ذخیره شده در شبکه اتریوم است. بر اساس منابع صنعتی، در مجموع 2519 کلکسیون CryptoPunk. در 30 روز گذشته فروخته شده که ارزش خالص آن در مجموع 467.4 میلیون دلار است. در آن دوره، بیشترین فروش مربوط به CryptoPunk 7252 بود. که به مبلغ 1600 اتر یا 4.5 میلیون دلار فروخته شد.

فراتر از شوق CryptoPunk، محبوبیت NFT در سایر صنایع نیز افزایش می یابد. همانطور که Cointelegraph اخیراً گزارش داده است. کل فروش NFT تنها در ماه آگوست از 900 میلیون دلار فراتر می رود. و این رکورد جدیدی برای این صنعت محسوب می شود. رکورد قبلی در ماه می و در زمانی ثبت شد که حجم کل فروش NFT به 255 میلیون دلار رسید. ماه می زمانی بود که بازارهای رمز ارز قبل از تجربه اصلاح چند ماهه به بالاترین حد خود در تاریخ رسیدند.

با توجه به تمرکز روزافزون شرکت پرداخت بر دارایی های دیجیتال، هجوم ویزا به NFT ها چندان تعجب آور نیست. این شرکت به تازگی با پلتفرم دارایی های دیجیتالی Zipmex موافقت کرده. و یکپارچگی پرداخت های رمزارز را در منطقه آسیا و اقیانوسیه ارائه می دهد. در ژانویه سال جاری، ویزا در تلاش برای حمایت از طبقه دارایی های دیجیتال، تعهد خود را برای ایجاد خدمات پرداخت رمزارز و فیات در یک مناقصه تأیید کرد.

مطالب برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =